Anasayfa Haberler En Son Haberler 2017’nin Merakla Beklenen 17 Dizisi

2017’nin Merakla Beklenen 17 Dizisi

Biz dizi severler için 2017 yılı da oldukça yoğun geçecek gibi gözüküyor. Bu yıl çizgi roman uyarlamalarının yanı sıra bir zamanların favori dizilerinin yeniden dirilişine de tanık olacağız. Tabii bir de dizi projelerinin olmazsa olmazı kitap uyarlamaları da karşımıza çıkacak. İşte 2017’nin merakla beklenen 17 dizisi;

1. Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events (Netflix – 13 Ocak)

Daniel Handler’ın Lemony Snicket takma adıyla yazdığı A Series of Unfortunate Events (Talihsiz Serüvenler Dizisi) kitap serisinin uyarlaması aslında ilk olarak Jim Carrey’nin başrolünü üstlendiği 2004 yapımı filmle karşımıza çıkmıştı. 2017’ye geldiğimizdeyse bu defa Mark Hudis’in elinden bir dizi projesi haline dönüştürülüyor.

Anne-babalarını bir yangın sonucunda kaybeden Violet, Klaus ve Sunny Baudelaire kardeşler bu hazin olayın ardından uzak akrabaları Kont Olaf’ın yanına taşınmak zorunda kalırlar. Kont Olaf, Baudelaire ailesinin mirasına konmak için bu üç kardeşe yapmadığını bırakmaz ve birçok talihsiz olay birbiri ardına gerçekleşir. Dizide Kont Olaf rolünde Neil Patrick Harris’i izleyeceğiz. Patrick Warburton, Joan Cusack, Malina Weissman, Louis Hynes ve Presley Smith’in rol aldığı dizinin ilk sezonu ise sekiz bölümden oluşmakta.

BENZER KONULAR