Anasayfa Haberler Ağustos 2017’nin En Yeni Dizileri

Ağustos 2017’nin En Yeni Dizileri

6. Wet Hot American Summer: Ten Years Later (4 Ağustos – Netflix)

Netflix platformu anlaşılan Wet Hot American Summer filminden o kadar etkilenmiş ki 2015 yılında yayınladığı mini dizinin ardından yeni bir mini dizi daha oluşturulmasına onay vermiş. Wet Hot American Summer: Ten Years Later adını taşıyan seri bu defa kamp sakinlerinin 1991 yazında yaşadığı olayları konu alıyor. Michael Ian Black, Amy Poehler, Paul Rudd, Janeane Garofalo, Jason Schwartzman, Chris Pine, Kristen Wiig ve Elizabeth Banks’in yanı sıra Adam Scott, Mark Feuerstein ve Alyssa Milano da mini dizide yer alıyor.

7. Mr. Mercedes (9 Ağustos – AT&T)

Haziran ayında başlayan The Mist ile hayal kırıklığı yaşayan bazı dizi severler bu yeni Stephen King uyarlamasını daha çok sevecekler diye düşünüyoruz. King’in bu defa diziye dönüştürülen eseri ise Bill Hodges üçlemesinin ilk kitabı olan Mr. Mercedes. Emekli polis dedektifi Bill Hodges, Mercedes’i kalabalığın arasına süren psikopat bir katili yakalamaya çalışıyor. Dizide Bill Hodges karakterini Brendan Gleeson canlandırıyor. Psikopat katil Brady Hartsfield rolünde ise Harry Treadaway’i (Penny Dreadful) yer almakta. Holland Taylor, Mary Louis-Parker ve Kelly Lynch’in de rol aldığı bu proje, dizi dünyasının başarılı yapımcısı David E. Kelley tarafından televizyona uyarlanıyor. Lost ve Under The Dome yapımlarının yönetmeni Jack Bender da dizinin uygulayıcı yapımcıları arasında. Dizi 10 bölüm olarak ekrana gelecek.

8. Atypical (11 Ağustos – Netflix)

Netflix platformunun yeni aile dizisi Atypical, otistik spektrum bozukluğu yaşayan 18 yaşındaki Sam’in etrafında şekillenmekte. Keir Gilchrist, Jennifer Jason Leigh ve Michael Rapaport’un başrollerinde yer aldığı dizi sekiz bölümden oluşuyor.

9. Get Shorty (13 Ağustos – Epix)

Epix kanalının bu yeni kara komedi dizisi, Elmore Leonard’ın çok satan romanı Get Shorty’nin yeniden tasarlanmış hali olarak karşımıza çıkıyor. 1995 yılında sinemaya uyarlanan bu romanın dizi versiyonunda ise Chris O’Dowd ve Ray Romano’yu başrollerde izleyeceğiz.

Davey Holmes (Shameless) tarafından kaleme alınan dizi, Nevadalı bir kiralık katil olan Miles Daly’nin (Chris O’Dowd) suçlarla dolu geçmişini bırakıp Hollywood’da bir film yapımcısı olmasını ve ailesini yeniden kazanmasını konu alıyor. Burada ikinci sınıf filmlerin yapımcısı Rick Moreweather’la (Ray Romano) tanışan Miles, Rick’in rehberliğinde şov dünyasının içine girmeye çalışacaktır.

10. Marlon (16 Ağustos – NBC)

Marlon Wayans’ın başrolünde yer aldığı komedi dizisi, eski eşiyle birlikte çocuklarına ebeveynlik yapmaya çalışan Marlon’un hikayesini ekrana getiriyor.