Anasayfa Reklam Altın Küre İçin Geri Sayım Başladı

Altın Küre İçin Geri Sayım Başladı

0 433

73. Altın Küre Ödülleri için geri sayım başladı. Beverly Hilton Otel’den canlı olarak yayınlanacak tören, 10 Ocak’ı 11 Ocak’a bağlayan gece 02.00’de FOXLIFE’ta izleyicilerle buluşacak. Altın Küre tahminlerini FOXLIFE internet sitesindeki bölümden paylaşan izleyiciler ise sürpriz ödüller kazanarak bu heyecana ortak olacak.

Hollywood Yabancı Basın Birliği tarafından verilen ve Oscar’ın habercisi olarak kabul edilen 73. Altın Küre Ödül Töreni; 10 Ocak’ı 11 Ocak’a bağlayan gece en sevilen yabancı dizi ve eğlence programlarının adresi FOXLIFE’ta Beverly Hilton Otel’den canlı olarak yayınlanacak. Canlı yayın 02.00’de kırmızı halı gösterimi ile başlayacak ve 03.00’te ödül töreni ile devam edecek. Törenin tekrarı ise 11 Ocak Pazartesi akşamı 21.00’de Kırmızı Halı ve 22.00’de Ödül Töreni ile ekranlara gelecek.

Ricky Gervais’in sunacağı gecede 2 Altın Küre ödüllü sanatçı Denzel Washington’a “Cecil B. DeMille Onur Ödülü” verilecek.

1451985046_Altin_Kure1

En İyi Tahmini Yap, Ödülü Kazan

Altın Küre tahminlerini, FOXLIFE internet sitesinde yer alan http://www.foxlife.com.tr/diziler/73-altin-kure-odul-toreni/quiz/tahmin-et-1 adresindeki mini yarışma alanında paylaşan izleyicilerden tüm kategorilerde en çok doğru tahminde bulunan 5 kişi sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

Fox International Channels Tam Dokuz Dizisi İle Adaylar Arasında…

73. Altın Küre Ödülleri’nin heyecanla beklenen aday listesinde yer alan yapımlar arasında Fox International Channels da dokuz dizisiyle yer alıyor. FIC dizileri American Horror Story: Hotel, Empire, The Affair, Crazy Ex-Girlfriend, The Grinder, Jane The Virgin, Penny Dreadful, Ray Donovan ve Scream Queens Altın Küre heyecanına ortak oluyor.