Anasayfa Haberler Altın Küre Ödül Töreni’nde Yıldız Yağmuru

Altın Küre Ödül Töreni’nde Yıldız Yağmuru

0 272

74. Altın Küre Ödülleri için geri sayım başladı. Beverly Hilton Otel’den canlı olarak yayınlanacak tören, 8 Ocak’ı 9 Ocak’a bağlayan gece 03.00’te FOXLIFE izleyicileriyle buluşacak.

Hollywood Yabancı Basın Birliği tarafından verilen ve Oscar’ın habercisi olarak kabul edilen 74. Altın Küre Ödül Töreni; 8 Ocak’ı 9 Ocak’a bağlayan gece en sevilen yabancı dizi ve eğlence programlarının adresi FOXLIFE’ta Beverly Hilton Otel’den canlı olarak yayınlanacak. Tüm dünya tarafından merakla beklenen bu özel gecede, ödülleri dağıtacak isimler de belli oldu. Ben Affleck, Casey Affleck, Kristen Bell, Annette Bening, Pierce Brosnan, Naomi Campbell, Jessica Chastain, Leonardo DiCaprıo, Gal Gadot, Hugh Grant, Jon Hamm, Chris Hemsworth, Felicity Jones, John Legend, Ryan Reynolds, Sting, Emma Stone, Carrie Underwood, Vince Vaughn, Carl Weathers ve Kristen Wiig gibi isimlerin yer alacağı gece tam anlamıyla yıldız yağmuruna sahne olacak.

Canlı yayın 03.00’de kırmızı halı gösterimi ile başlayacak ve 04.00’te ödül töreni ile devam edecek. Gecenin sunuculuğunu ise Jimmy Fallon gerçekleştirecek. Törenin tekrarı ise 9 Ocak Pazartesi akşamı 20.15’te Kırmızı Halı ve 21.15’te Ödül Töreni ile ekranlara gelecek.

FOX Networks Group Tam Yedi Dizisi İle Adaylar Arasında…

74. Altın Küre Ödülleri’nin heyecanla beklenen aday listesinde yer alan yapımlar arasında FOX Networks Group da yedi dizisiyle yer alıyor. FNG dizileri, American Crime Story: The People v. O.J. Simpson, This is Us, The Americans, Atlanta, Ray Donavan, Crazy Ex-Girlfriend ve Jane The Virgin Altın Küre heyecanına ortak oluyor.