Anasayfa Reklam Altın Küre’ye American Crime Story Damgasını Vurdu!

Altın Küre’ye American Crime Story Damgasını Vurdu!

0 205

74. Altın Küre Ödülleri için adaylar açıklandı. Fox Networks Group kanallarından tam yedi dizi, sinema ve televizyon dünyasının en prestijli ödül törenlerinden biri olarak kabul edilen Altın Küre’ye 15 farklı dalda aday oldu. American Crime Story: The People v. O.J. Simpson ise 4 farklı ödül için aday gösterildi.

74. Altın Küre Ödülleri’nin heyecanla beklenen aday listesinde yer alan yapımlar arasında Fox Networks Group, yedi dizisiyle yer alıyor. Oscar’ın habercisi olarak kabul edilen, Hollywood Yabancı Basın Birliği tarafından düzenlenen Altın Küre Ödül Töreni’nde anons edilecek FNG dizileri This is Us, The Americans, Atlanta, Ray Donavan, Crazy Ex-Girlfriend, Jane The Virgin ve American Crime Story: The People v. O.J. Simpson oldu. Sinema ve televizyon dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Altın Küre Ödülleri’nin adaylarının açıklandığı yayın http://www.foxchannels.com.tr adresinde de canlı olarak yayınlandı.

74. Altın Küre Ödülleri ise 8 Ocak’ı 9 Ocak’a bağlayan gece 04.00’ten itibaren FOXLIFE ekranlarında canlı olarak yayınlanacak törenle sahiplerini bulacak.