Anasayfa Dizi Detay Anket Anket: Sizce The Walking Dead Finalinde Negan Kimi Öldürdü?

Anket: Sizce The Walking Dead Finalinde Negan Kimi Öldürdü?

1 1627

The Walking Dead 6. sezon finalini geçtiğimiz Pazar akşamı yapmış olsa da, bize öyle büyük bir soru işareti bıraktı ki hala bu final hakkında konuşmaya devam ediyoruz.

Jeffrey Dean Morgan tarafından canlandırılan ve büyük merakla beklenen Negan karakteri sonunda diziye dahil oldu. Dahil olur olmaz da The Walking Dead kemik kadrosundan bir karakteri öldürdü. İşin asıl korkunç kısmı şu; bir karakterin öldüğünü biliyoruz ancak yazarlar sağ olsunlar bu karakterin kim olduğunu bize açıklamamayı tercih ettiler.

2016_TheWalkingDead_JeffreyDeanMorgan_AMC_050416.hero

Kimin öldüğünü öğrenmemize henüz aylar var. Ancak bizler sizin düşüncelerinizi de merak ediyoruz, o yüzden bu anketi hazırlamaya karar verdik. Sizce The Walking Dead 6. sezon finalinde Negan kimi öldürdü? Anketimize katılın ve neden bu şekilde düşündüğünüz hakkında bir yorum bırakın.

Sizce The Walking Dead Finalinde Negan Kimi Öldürdü?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Bu anket dizide kimin öldüğü açıklanana dek açık kalacak. Bizim kimin öldüğüne dair teorilerimizi merak ediyorsanız, Sezon Finali Bölüm İncelemesi – The Walking Dead 6×16 “Last Day on Earth” yazımıza bir göz atabilirsiniz.

BENZER KONULAR