Anasayfa İnceleme Arrested Development 5. Sezon: Jason Bateman Setten İlk Fotoğrafı Paylaştı!

Arrested Development 5. Sezon: Jason Bateman Setten İlk Fotoğrafı Paylaştı!

0 186

Hayranları tarafından uzun yıllardır beklenen kült dizi Arrested Development, gerçekten de ekranlara geri dönüyor! 4. sezonun yayınlanması üzerinden o kadar uzun zaman geçti ki, her ne kadar 5. sezon onayı kesinleşmiş olsa da, dizinin ekranlara dönecek olmasına neredeyse inanmayacak noktaya gelmiştik. Sevilen dizinin baş rol oyuncusu Jason Bateman dün Twitter üzerinden paylaştığı set fotoğrafı ile, tüm endişelere bir son verdi.

Şu sıralar Netflix’in dikkat çeken yeni dizisi Ozark’da yer alan Bateman, daha önce Deadline’a ile yaptığı bir röportajda Arrested Development 5. Sezon çekimlerinin Ağustos’un ilk haftası başlayacağından bahsetmişti. Bu açıklama ve bu fotoğraf bir araya geldiğinde, çekimlerin yavaştan da olsa başladığı yorumunu yapmak yanlış olmasa gerek.

Netflix’te yayınlanacak 5. sezonun kaç bölümden oluşacağı henüz kesin değil ancak dizinin 2018 yılında yayınlanması bekleniyor. Bu arada Arrested Development 5. sezonun bazı açılardan bir “prequel” özelliği taşıyabileceği, hikayenin bir kısmının flashbackler ile anlatılacağı ve bu sahnelerde karakterlerin gençliğinin başka oyuncular tarafından canlandırılacağı da konuşuluyor. Bunun sebebi olarak da efsane kadronun yoğun programı yüzünden çekimler için zaman bulunamaması gösteriliyor.

Arrested Development 4. sezon, 26 Mayıs 2013’te Netflix’te yayınlanmıştı.

Bluths ailesinin geri dönüşü için hazır mısınız?