Anasayfa Haberler Galeri Arrow “Left Behind” Bölümüyle Geri Dönüyor

Arrow “Left Behind” Bölümüyle Geri Dönüyor

Arrow oldukça beklenmedik bir gelişme ile, hayranlarını büyük merak içerisinde bırakarak sezon arasına girmişti hatırlarsınız. “The Climb” bölümünün finalindeki büyük sürprizin ardından, Arrow “Left Behind” ile The CW ekranlarına geri dönecek. Bu bölümde daha önce haberini verdiğimiz gibi Vinnie Jones, Danny “Brick” Brickwell karakteri ile Arrow’a konuk olacak.

Oliver Ra’s al Ghul ile dövüşmek için Starling City’den ayrıldıktan sonra, Arrow’un yokluğunda Diggle ve Arsenal şehri korumak için ellerinden geleni yapmaya devam etmektedirler. Ancak Oliver’dan 3 gün haber alamayınca, en kötü senaryonun gerçekleşmiş olabileceğini düşünmeye başlarlar. Malcolm Merlyn’nin sürpriz ziyaretine dek, Felicity Oliver’ın ölmüş olabileceğini kabul etmek istemez. Thea, Oliver’ın yokluğundan şüphelenir ve bunun ardında başka bir iş olduğunu düşünerek Meryln’den bir iyilik ister. Bu sırada Ray yeni kostümünün bir parçasını test etmektedir ve Black Canary’nin kıyafetini alır.

Arrow 3.Sezon 10.Bölüm “Left Behind” 21 Ocak akşamı yayınlanacak. Yayınlanan tanıtım filmleri ve fotoğraflar yazının devamında görüntülenebilir. Sizce yeni bölümde neler olacak? Oliver kurtulabilecek mi? ve nasıl?

Arrow 3.Sezon 10.Bölüm “Left Behind” Fotoğraf Galerisi

Arrow - Left Behind 1