Anasayfa Haberler En Son Haberler Behzat Ç. Geri mi Dönüyor?

Behzat Ç. Geri mi Dönüyor?

Malum, vakit geri dönüşlerin vakti… Twin Peaks, The X-Files, Prison Break, Gilmore Girls derken TV ekranları mezarından kalkan yapımlarla doldu taştı. Şimdi sıkı durun, bu sefer Türk ekranlarından bir haberimiz var. Yoksa Behzat Ç. de mi geri dönüyor?

Emrah Serbes tarafından yaratılan, Erdal Beşikçioğlu‘nun baş rolünde yer aldığı ve yayınlandığı dönemde fenomen haline gelen Behzat Ç. özellikle gerçekçiliği ve samimiyeti ile Türk izleyicisinin beğenisini kazanmıştı. Yaptığı dokundurmaları ve korkusuzluğu ile Türk televizyon tarihinin en cesur işlerinden biri olan Behzat Ç. Star TV‘de yayınlanan 3 sezonun ardından 17 Mayıs 2013 tarihinde final yapmıştı.

Her şey, yaklaşık bir hafta önce Instagram üzerinden yapılan alttaki paylaşım ile başladı.

Spoiler Alert! Amirim is back.. Soon #behzatç #emrahserbes #çArşı

Yiğit Kalafatoğlu (@yicit) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ardından Emrah Serbes‘ten alttaki tweet geldi ve iddianın doğru olduğu ortaya çıktı.

Ekşisözlük’te açılan “behzat ç’nin yeni sezonda tekrar başlaması” başlığı ile de bu iddia oldukça büyük ilgi çekti, çok sevilen dizinin geri dönme ihtimali dahi hayranları oldukça mutlu etti.

Henüz iddia yalanlanmadığı gibi, Emrah Serbes‘in geri dönüşün gerçekten olabileceğini söylemesi dizi severlerin heyecanını arttırmış bulunuyor. Hayranların yorumları büyük oranda olumlu görünüyor. Tabi diziyi benzersiz kılan kadro yeniden bir araya getirilebilir mi, aynı hava yeniden yakalanabilir mi bunlar zamanla cevabını alabileceğimiz sorular.

Peki sizin fikriniz nedir? Bahzat Ç. ekranlara dönsün mü, dönmesin mi?