Anasayfa Reklam Ben 10: Tam Gaz Dünyanın Dört Bir Yanında

Ben 10: Tam Gaz Dünyanın Dört Bir Yanında

0 384

Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network, tüm dünyada milyonlarca çocuğun kahramanı olan Ben 10 çizgi filmi için yepyeni bir mobil oyun geliştirdi. Serinin takipçileri, Ben 10: Tam Gaz oyununda, Ben ve farklı güçlere sahip uzaylı karakterlere bürünerek dünyayı kurtarmaya çalışacak. Ben 10: Tam Gaz mobil oyunu Türkiye’de iOS ve Google Play platformlarından satın alınabilir.

Serinin baş karakteri Ben Tennyson’un hikayesi, Büyükbaba Max ve kuzeni Gwen ile birlikte hayatının en iyi yaz tatiline çıkması ile başlar. Tatilde, güçlü uzaylı kahramanlara dönüşmesini sağlayan Omnitrix adlı saati keşfeder. Ben 10 Tam Gaz oyununda ise Ben, dünyayı kurtarmak için kötü niyetli dev robotlar, sihirbazlar ve tüm kötülük yapanlara karşı savaşır. Oyuncular, Ben ve dönüştüğü uzaylı kahramanlara bürünerek bu heyecan dolu dünyayı bizzat yaşama fırsatı bulacaklar.

Oyun, ilk aşamada beş uzaylı karakter ve 60 seviye ile başlıyor. Ben’in çizgi filmde yaşadığı maceralara göre yeni seviye ve karakterlerle güncellenmeye devam ediyor. Ben10: Tam Gaz’a eklenen oyun özellikleri ise şöyle;

  • Çoklu karakter seçenekleri için uzaylı dönüşümleri
  • Mobil cihazlar için optimize edilen 3D koşucu stili kumanda seçenekleri
  • Omnitrix ve uzaylı güncellemeleri
  • Mükemmel oyun değeri için çoklu seviye yolları

Siz de bu muhteşem heyecana ortak olmak istiyorsanız; iOS ve Google Play’den Ben 10: Tam Gaz oyununu satın alabilirsiniz. Ben 10’i ise hafta içi her gün 17:30 ve hafta sonları 10:00’da Cartoon Network’te izleyebilirsiniz.

Apple için buradanGoogle Play içinse şuradan erişilebilir.

Ben10: Tam Gaz tanıtımı: