Anasayfa Haberler Benedict Cumberbatch Showtime’ın Yeni Mini Dizisi Melrose’da Rol Alacak

Benedict Cumberbatch Showtime’ın Yeni Mini Dizisi Melrose’da Rol Alacak

Benedict Cumberbatch birçok dizi severin hafızasına Sherlock olarak kazınsa da bu yakın zamanda değişecek diyebiliriz. Emmy ödüllü aktör, Showtime kanalının beş bölümden oluşan Melrose adındaki yeni mini dizisinde hem başrolü üstlenecek, hem de yapımcı olarak yer alacak.

Edward St. Aubyn‘in çok satan roman serisinden uyarlanan dizide Benedict Cumberbatch’i Patrick Melrose rolünde izleyeceğiz. Aristokrat bir aileden gelen ve çocukluğundaki kötü anıları silmek için madde bağımlısına dönüşen Patrick Melrose’un televizyon uyarlaması David Nicholls’ün elinden çıkacak. Dizinin her bölümü serinin farklı bir kitabından uyarlanarak kaleme alınacak. Her bölümde Patrick Melrose’un hayatındaki farklı bir dönemi izlerken, hikaye 60’lardaki Güney Fransa’dan 80’lerdeki New York’a ve 2000’lerin başındaki İngiltere’ye kadar uzanacak. Dizinin yayın tarihiyle ilgili henüz bir açıklama yapılmasa da çekimlerin Ağustos ayı içinde başlayacağı şimdilik paylaşılan bilgiler arasında.

Bakalım Benedict Cumberbatch Patrick Melrose karakteriyle de dizi severlerin gönlünü fethedecek mi hep birlikte göreceğiz.