Anasayfa Haberler Big Little Lies’ın 2. Sezonu Geliyor

Big Little Lies’ın 2. Sezonu Geliyor

0 68

Bu yıl bir mini dizi olarak karşımıza çıkan Big Little Lies, diziyi izleyen çoğu kişide acaba 2. sezonu da olacak mı gibi bir umut ve izlenim bırakmıştı. Nihayet hayaller gerçek oldu ve dizinin 2. sezonunun da olacağı açıklandı.

Liane Moriarty’nin aynı adlı romanından uyarlanan dizi, çocuklarını aynı anaokuluna gönderen üç arkadaşın etrafında şekilleniyordu. Dışarıdan güzel görünen hayatların aslında hiç de o kadar mükemmel olmadığını gözler önüne seren dizi Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Alexander Skarsgad gibi güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra müzikleri ve o muhteşem okyanus manzaralı evleriyle de takipçilerini etkilemeyi başarmıştı.

Dizinin 2. sezonunda ise arka planda bazı değişiklikler olacak diyebiliriz. Reese Witherspoon ve Nicole Kidman dizideki rollerinin yanı sıra yine yapımcı olarak yer alırken, serinin yaratıcısı David E. Kelley yeni sezonu kaleme alıp yapımcı olarak da boy gösterecek. 2. sezonun yönetmenliğini ise Andrea Arnold (Transparent) üstlenecek.  Bu arada ilk sezonda izlediğimiz birçok karakterin de geri dönüş yapması bekleniyor.