Anasayfa Haberler En Son Haberler Black Mirror 4. Sezon: Crocodile’ın Kamera Arkası Görüntüleri Türkiye’de İlk Defa Dizi-Mania’da!

Black Mirror 4. Sezon: Crocodile’ın Kamera Arkası Görüntüleri Türkiye’de İlk Defa Dizi-Mania’da!

0 358

Netflix, en sevilen yapımlarından Black Mirror’ın dördüncü sezonuna ait tüm bölümlerin kamera arkası görüntülerini yayınladı! Black Mirror 4. sezonun 3. bölümü olan Crocodile’ın kamera arkası görüntüleri Türkiye’de ilk defa Dizi-Mania’da!

Crocodile bölümünün kamera arkası görüntülerini herkesten önce, alttaki linkten izleyebilirsiniz!

Crocodile; 29 Aralık’ta Netflix’te yayınlanmasının ardından, tüm Dünya gibi Türkiye’de de büyük bir merak ve beğeni ile karşılanan Black Mirror 4. sezonun belki de en karanlık, en hazmetmesi zor bölümlerinden birisiydi. Kamera arkası görüntüler, uçsuz bucaksız ve bembeyaz İzlanda’yı merkezine alan bölümün yapım süreci ile ilgili ipuçları içeriyor.

Black Mirror’ın yaratıcısı Charlie Brooker tarafından yazılan bölümün yönetmeni John Hillcoat; bu bölümde baş rollerde ise Andrea Riseborough, Kiran Sonia Sawar ve Andrew Gower yer alıyor. 

Black Mirror, modern dünyaya karşı toplu huzursuzluğumuzu ele alırken, her bir bağımsız bölüm modern teknoloji paranoyasına değinen iğneleyici ve sürükleyici hikayeler anlatıyor. Teknoloji tüm hayatımızı değiştirdi; her evdeki, her masadaki, her eldeki plazma ekranlar, monitörler, akıllı telefonlar 21. yüzyıldaki varlığımızı bize geri yansıtan birer karanlık aynaya dönüştüler. Dizi Charlie Brooker tarafından yaratıldı ve yazıldı, dizinin baş yapımcılığını ise Brooker ve Annabel Jones üstlendi.