Anasayfa Müzik BTS, Jimmy Kimmel Live Programına Konuk Olacak!

BTS, Jimmy Kimmel Live Programına Konuk Olacak!

0 168

Big Hit Entertainment, bugün yaptığı açıklama ile BTS‘in Jimmy Kimmel Live programına konuk olacağını doğruladı.

Geçtiğimiz günlerde haberini verdiğimiz üzere ünlü K-Pop grubu BTS, 19 Kasım’da Los Angeles’ta gerçekleşecek American Music Awards ödül töreninde sahne alacak. Grup bu sebeple Amerika’ya gittiğinde, Jimmy Kimmel Live programına da katılacaklar. BTS’in hangi gün programda yer alacağı ise henüz belli değil.

Haberin duyurusu Big Hit Entertainment’ın Twitter hesabı üzerinden alttaki şekilde duyuruldu:

Ünlü komedyen Jimmy Kimmel tarafından yazılıp sunulan Jimmy Kimmel Live talkshow programı, 2003 yılından beri hafta içi her akşam ABC kanalında yayınlanıyor.

En son bir K-Pop idolünün bir ABD primetime programına katılışı, 2012 yılında gerçekleşmişti ve ünlü kız grubu Girls Generation, The David Letterman Show’da yer almışlardı.

BTS’in farklı Amerikan TV programlarından pek çok teklif aldığı doğrulanmış olsa da, şimdiye dek katılacağı kesinleşen ilk program Jimmy Kimmel Live oldu. Bu arada grubun Ellen Show’a katılacağı dedikoduları da devam ediyor olsa da, Big Hit Entertainment’ın henüz konuyla ilgili bir açıklaması bulunmuyor. Hem AMAs hem de Jimmy Kimmel Live programları ABC kanalında yayınlanıyor olduğu için, grubun önceliği bu kanalın programlarına reklamına vermesi olası. Yani Ellen Show’a katılım haberi için biraz daha beklememiz gerekiyor olabilir.

BTS’in Amerika’yı fethi ile ilgili tüm haberler için bizi takip etmeye devam edin 🙂

Bu haber ile ilgili ne düşünüyorsunuz, sizce bizi nasıl bir program bekliyor? Heyecanlandınız mı? Yorumlarınızı bekliyoruz!