Anasayfa Haberler Carlos Bernard “Tony Almeida” Rolüyle 24: Legacy’de

Carlos Bernard “Tony Almeida” Rolüyle 24: Legacy’de

24 serisi takipçilerinin yakından tanıdığı Tony Almeida karakteri geri dönüyor. Carlos Bernard, Fox kanalının efsanevi serisinden yola çıkılarak hazırlanan 24:Legacy’de Tony Almeida rolüne yeniden hayat verecek.

Yazının bu bölümü spoiler içermektedir!

Serinin 5. sezonunda ölen Tony Almeida karakterini, 7. sezonda sürpriz bir şekilde anti kahraman olarak izlemiştik. Sezon finalinde hapsedilmiş olarak bıraktığımız Tony, orijinal seriden yeni seriye geçiş yapan ilk 24 karakteri olarak karşımıza çıkmakta.

Manny Coto ve Evan Katz tarafından kaleme alınan 24: Legacy’nin hikayesi askeri kahramanımız Eric Carter’ın etrafında şekilleniyor. Peşindeki sorunlarla Amerika’ya geri dönen Carter, hayatını kurtarmak için CTU’dan yardım istemek zorunda kalacak ve Amerika topraklarında gerçekleşmesi muhtemel terör saldırılarını engellemeye çalışacak. 12 bölümden oluşan dizinin oyuncu kadrosunda Corey Hawkins, Miranda Otto, Anna Diop, Teddy Sears, Jimmy Smits ve Ashley Thomas yer alıyor. Howard Gordon, Brian Grazer, Manny Coto, Evan Katz, Stephen Hopkins ve Kiefer Sutherland’in yapımcılğını üstlendiği 24: Legacy, 5 Şubat’ta iki saatlik bölümle yayın hayatına başlayacak.