Anasayfa Haberler CBS Kanalı 3 Dizisi İçin Tam Sezon Onayı Verdi!

CBS Kanalı 3 Dizisi İçin Tam Sezon Onayı Verdi!

0 371

CBS kanalı bugün yaptığı açıklama ile 3 yeni dizisi için tam sezon onayı verdiklerini duyurdu. Buna göre dramalar  Bull ve MacGyver ile komedi Kevin Can Wait için 9’ar bölüm daha sipariş geldi ve dizilerin bu sezon yayınlanacak bölüm sayıları 22’ye yükseldi.

Yayın hayatına başlayan üç yeni dizi de hem ilk haftalarında, hem de devam eden bölümlerde ortalamanın üstünde ve stabil reyting oranlarına sahip oldular.

Tam sezon onayı alarak, 2. sezon onayı alma ihtimalleri güçlenen bu üç dizinin konuları ise şu şekilde;

Kevin Can Wait: Emekliye yeni ayrılmış bir polis olan Kevin hayatının bu yeni döneminde evde eşi ve çocuklarıyla vakit geçirmek için sabırsızlanmaktadır. Fakat evde karşılaşacağı olayların iş yaşamındakinden daha zor olduğunu fark edecektir. Dizide Kevin James’in yanı sıra Erinn Hayes, Taylor Spreitler ve Ryan Cartwright da dizide yer alıyor.

Bull: TV dünyasının bilindik isimlerinden Phil McGraw’un (Dr. Phil) mesleğindeki ilk yıllarından esinlenerek oluşturulan proje, savunma avukatlarını jüri ve tanıkları analiz etme konusunda yardımcı olan Dr. Jason Bull’un maceralarını konu alıyor. Dr. Jason Bull rolünü ise NCIS dizisinden hatırlayacağımız Michael Weatherly üstleniyor.

MacGyver: Kendine ait yöntemleriyle zor durumlardan kurtulmayı başaran Angus MacGyver, ABD hükümeti içinde gizli bir örgüt yaratarak alışılmadık tekniklerle hayat kurtarmaya çalışacak. Genç MacGyver rolünde Lucas Till’i izlediğimiz dizide yer alan diğer isimler George EadsSandrine HoltTristin Mays ve Justin Hires

Biz de bu haberin ardından 2016-2017 Sezonu Dizileri: Gidenler & Kalanlar (Ulusal Kanallar) yazımızı güncelledik.