Anasayfa Haberler CBS Kanalı 3 Yeni Komedi Dizisi İçin Ekstra Bölüm Siparişi Verdi

CBS Kanalı 3 Yeni Komedi Dizisi İçin Ekstra Bölüm Siparişi Verdi

0 300

CBS kanalı bu sezon başlayan yeni komedi dizilerinin durumundan memnun olsa gerek, çünkü 3 dizi için ekstra bölüm siparişi verdiler.

Kanalın dün yaptığı açıklamaya göre, sezonun 3 yeni komedi dizisi; Kevin Can Wait, Man With a Plan ve The Great Indoors için yeni bölüm siparişi verildi.

Kevin Can Wait için 2 bölüm daha sipariş edildi, böylece dizinin bu sezon yayınlanacak toplam bölüm sayısı 24 oldu. Man With a Plan ve The Great Indoors için ise 2’şer yeni bölüm sipariş edildi, bu iki dizinin de bu sezon yayınlanacak toplam bölüm sayısı 22 oldu.

İlgili: 2016-2017 Sezonu Dizileri: Gidenler & Kalanlar (Ulusal Kanallar)

 

Kevin Can Wait: Emekliye yeni ayrılmış bir polis olan Kevin hayatının bu yeni döneminde evde eşi ve çocuklarıyla vakit geçirmek için sabırsızlanmaktadır. Fakat evde karşılaşacağı olayların iş yaşamındakinden daha zor olduğunu fark edecektir. Dizide Kevin James’in yanı sıra Erinn Hayes, Taylor Spreitler ve Ryan Cartwright da dizide yer alıyor.

Man With a Plan: Müteahhit Adam Burns, eşinin 13 yıl sonra yeniden iş hayatına dönmesiyle birlikte çocuklarının sorumluluğunu daha fazla üstlenir. Fakat ebeveynliğin göründüğünden daha zor olduğunu fark eder ve kendine göre yöntemler uygulamaya başlar. Jackie-Jeff Filgo çiftinin kaleminden çıkan bu komedi dizisinde Matt LeBlanc başrolde yer alıyor.

The Great Indoors: Macera tutkunlarının dergisi Outdoor Limits’in tanınmış bir muhabiri olan Jack, patronu Roland’ın dergiyi sadece web üzerinde çıkaracağını açıklaması üzerine ofis hayatına tıkılır. Yeni görevi ise derginin web yayını için ofisteki Y kuşağı ekibe önderlik etmektir. Community dizisinin yıldızı Joel McHale’in baş rolde yer aldığı dizide Stephen Fry ve Christopher Mintz-Plasse de rol almakta.

Bu yeni dizilerin 2. sezon onayı alıp almadıklarına dair henüz bir açıklamam yapılmamış olsa da, dizilerin yeni bölüm siparişi almış olmaları ve başarılı reytingleri, 2. sezon onay ihtimalinin çok uzak olmadığını gösteriyor.