Anasayfa Haberler CBS Tam 16 Dizisi İçin Yeni Sezon Onayı Verdi!

CBS Tam 16 Dizisi İçin Yeni Sezon Onayı Verdi!

0 437

CBS kanalı dün yaptığı açıklama ile bu sezon başlayan bazı yeni dizileri de dahil olmak üzere tam 16 dizisi için yeni sezon onayı verdiklerini duyurdu. 

Kanalın 2. sezon onayı alan yeni dizileri Bull, MacGyver, Kevin Can Wait, Man With a Plan ve Superior Donuts oldu. Diğer taraftan Hawaii Five-0 ve Blue Bloods 8. sezon, NCIS: Los Angeles 9. sezon, Madam Secretary, NCIS: New Orleans ve Scorpion 4. sezon, Life in Pieces 3. sezon ve Mom ise 5. sezon onayı aldılar. Kanalın yeni sezon onayı alan diğer programları Survivor, 60 Minutes ve 48 Hours ile daha önce yeni sezon onayları kesinleşen The Big Bang Theory ve NCIS dizileri de hesaba katılırsa, CBS’in yeni sezon onayı verdiği toplam dizi sayısı 18’e ulaşmış oluyor.

Kanalın diğer dizileri Criminal Minds, 2 Broke Girls, Elementary, Code Black, Criminal Minds: Beyond Borders, The Great Indoors, The Odd Couple ve Undercover Boss ile ilgili olarak ise henüz bir açıklama yapılmadı.

CBS’in bu sezon iptal kararı verdiği diziler ise DoubtPure Genius ve Training Day.

Biz de bu haberin ardından  2016-2017 Sezonu Dizileri: Gidenler & Kalanlar (Ulusal Kanallar) yazımızı güncelledik.

Dizi-Mania'nın kurucusu ve baş editörü. Whedonsever. Dizi izler, eleştirir. Spor yapar. Kitap okur. Korean Wave takipçisi. Neil Gaiman rocks ✌️