Anasayfa Dizi Detay Comic-Con 2015: TV İle İlgili Paneller ve Gösterimler Rehberi

Comic-Con 2015: TV İle İlgili Paneller ve Gösterimler Rehberi

Ve yılın “o” zamanı yine geldi! Vakit bilim kurgu, fantastik kurgu ve çizgi roman severlerin dünya çapındaki en büyük bulaşmasının vakti: San Diego Comic Con 2015! Bu yıl yine gidemedik, yine büyük kıskançlıkla “dışarıdan” takip edeceğiz ama orada yaşananları elimizden geldiğince aktarmaya çalışacağız.

Bu yıl biz dizi severleri yakından ilgilendiren neler var programda, gelin birlikte bakalım.

8 Temmuz Çarşamba

18.00 – Ön Gösterim Gecesi: Supergirl, Blindspot, Containment ve Lucifer’ın pilot bölümü ve Teen Titans Go’nun yeni bölümü gösterilecek. (Ballroom 20)

 

9 Temmuz Perşembe

10.00 – Hand of God (Amazon) | Oyuncular Ron Perlman, Garret Dillahunt, Andre Royo, Alona Tal, Julian Morris, Emayatzy Corinealdi ve Elizabeth McLaughlin ile dizinin yaratıcısı Ben Watkins. (Room 6A)

10:45  – 15.30 CBS Televizyon Stüdyoları:

The Autobiography of James T. Kirk | Kült seri Star Trek’te James T. Kirk’ü canlandıran William Shatner panele katılarak The Autobiography of James T. Kirk’ten alıntılar okuyacak. (Ballroom 20)

Extant (CBS) | Oyuncular Halle Berry ve Jeffrey Dean Morgan ile yürütücü yapımcı Craig Shapiro ve dizinin yaratıcısı Mickey Fisher’ın katılımıyla. (Ballroom 20)

Under the Dome (CBS) | Oyuncular Mike Vogel, Rachelle Lefevre, konuk yıldız Marg Helgenberger ve yürütücü yapımcılar Neal Baer ile Tim Schlattmann’ın katılımıyla. (Ballroom 20)

Zoo (CBS) | Oyuncular James Wolk, Kristen Connolly, Billy Burke, Nora Arnezeder ve yürütücü yapımcılar Jeff Pinkner ile Josh Appelbaum’un katılımıyla. (Ballroom 20)

Limitless (CBS) | Oyuncular Jake McDorman ve Hill Harper, yönetmen Marc Webb ve yürütücü yapımcılar Craig Sweeny, Alex Kurtzman ile Heather Kadin’in katılımıyla. (Ballroom 20)

Scorpion (CBS) | Oyuncular Elyes Gabel, Robert Patrick, Katharine McPhee, Eddie Kaye Thomas, Jadyn Wong, Ari Stidham ve yürütücü yapımcılar Nicholas Wootton katılımı ve Nerdist.com sitesinin yazarlarından Ben Blacker’ın moderasyonuyla.. (Ballroom 20)

 

11:15 – The Player (NBC) | Oyuncular Wesley Snipes ve Philip Winchester ile yapımcı John Rogers’ın katılımıyla. (Room 6A)

13:45 – The Last Ship (TNT) | Stars Eric Dane, Rhona Mitra, Adam Baldwin, Travis Van Winkle, Jocko Sims, Marissa Neitling and executive producer Hank Steinberg. (Room 6A)

14.00 – The New TV Land | The Jim Gaffigan Show‘dan Michael Ian Black, Impastor‘dan Michael Rosenbaum ve Sara Rue, ve Teachers’ın yaratıcıları The Katydids, oyuncular Caitlin Barlow, Katy Colloton, Cate Freedman, Kate Lambert, Katie O’Brien ve Kathryn Renée Thomas, ile yürütücü yapımcılar Jay Martel, Ian Roberts ve Alison Brie’nin katılımıyla. (Indigo)

Doctor Who San Diego Comic-Con 2013

Doctor Who San Diego Comic-Con 2013

14.15 – Doctor Who (BBC America) | Oyuncular Peter Capaldi, Jenna Coleman, Michelle Gomez ve yapımcılar Steven Moffat ve Brian Minchin’in katılımıyla. Doctor Who ekibinin geçtiğimiz yıl Comic Con’a katılmadığını da ekleyelim. (Hall H)

15.00 – Powers (PlayStation) | Powers çizgi romanlarının yaratıcıları ve yapımcıları, Brian Michael Bendis ve Michael Avon Oeming ile showrunner Remi Aubuchon ve oyuncular Susan Heyward ve Olesya Rulin’nin ktılımıyla. (Room 6A)

15.45 – Con Man | Alan Tudyk ve Nathan Fillion web dizilerini tanıtacaklar, oyuncu arkadaşları Mindy Sterling, Tricia Helfer, Felicia Day, Casper Van Dien, Nolan North, Alison Haislip ve Sky Haarsma’nın katılımıyla. (Hall H)

15.45 – Sherlock (PBS) | Yürütücü yapımcılar Steven Moffat ve Sue Vertue ile oyuncu Rupert Graves. (Ballroom 20)

17.00 –  Sense8 (Netflix) | Yardımcı yaratıcı, yazar ve yapımcı J. Michael Straczynski’nin katılımıyla. (Room 5AB)

17.00 – Teen Wolf (MTV) | Oyuncular Tyler Posey, Dylan O’Brien, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Cody Christian ve yürütücü yapımcı Jeff Davis. Kevin Smith tarafından sunulacak. (Ballroom 20)

18.45 – Damien (A&E)A&E kanalının yeni draması Damien’a ilk bakış, panelin devamında oyuncular ve yapımcılarla soru-cevap bölümü de olacak. Ayrıca çok özel de bir konuk yer alacak. (Room 6A)

19.15 – Dark Matter (Syfy) | Oyuncular Melissa O’Neil, Anthony Lemke, Roger Cross ve Jodelle Ferland ile yürütücü yapımcı Jay Firestone ve cyaratıcı/showrunner Joseph Mallozi’nin katılımıyla. (6BCF)

20.15 – Dominion (Syfy) | Yürütücü yapımcı Vaun Wilmott, 2.Sezon’un ilk iki bölümünün özel gösterimine katılacak. (Room 6DE)