Anasayfa Haberler En Son Haberler Comic-Con 2016: Supernatural 12.Sezon’da Bizleri Neler Bekliyor?

Comic-Con 2016: Supernatural 12.Sezon’da Bizleri Neler Bekliyor?

Supernatural, Comic-Con’ların olmazsa olmaz dizilerinden birisi. Supernatural final yaptığında San Diego Comic-Con’da doldurulamayacak bir boşluk olacağı da aşikar. İzlediğimiz videolar sonucunda şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, Supernatural paneli bu yıl yine oldukça eğlenceli geçmiş.

Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen panele Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins ve Mark A. Sheppard ile yürütücü yapımcılar Robert Singer ve Andrew Dabb katılırken, panel Supernatural oyuncuları Rob Benedict ve Richard Speight, Jr. tarafından yönetildi. Panelin ilerleyen dakikalarında ise Anne Winchester Samantha Smith ve Crowley’nin annesi Rowena’yı canlandıran Ruth Connell’de panele dahil oldular.

Peki Supernatural 12.Sezon’da bizleri neler bekliyor?

  • Yürütücü yapımcıların açıklamasına göre “Tanrı hikayesinin üzerine çıkamayacakları için” gelecek sezon Supernatural köklerine geri dönecek ve bize eski tip hayalet hikayeleri anlatacak.
  • 12. sezonun bir diğer ana hikayesi elbette Lucifer’in arayışı olacak.
  • Jared Padalecki’nin aıkladığı üzere Sam yaşıyor. Sam’i vuran kadın, İngiliz “Men of Letters” üyesi ve gelecek sezon bu organizasyonun diğer ülkelerdeki bağlantılarıyla ilgili daha fazla şey öğreneceğiz.
  • Panel başlamadan önce gösterilen kısa tanıtım filminde, Supernatural 12. sezondan da bazı görüntüler yer alıyordu ve bu görüntülerin de onayladığı üzere gelecek sezon Dean ve Sam’in anneleri Mary Winchester hikayede yer alacak. Panelde üzerinde durulduğu üzere Sam ve Dean neredeyse bebekliklerinden beri annesizler ve hem annelerini kaybediş şekilleri hem de “Hunter” olarak büyütülmüş olmak hayatlarında çok büyük anlamlar taşıyor. 12. sezonda Sam ve Dean’in anneleriyle olan ilişkisine de odaklanacağız. Her ne kadar Sam ve Dean tüm hayatları boyunca anne özlemi duymuş olsalar da aralarında hiç bir ilişki yok ve her şeye sıfırdan başlamak zorunda kalacaklar.
  • 12. sezonda geri dönecek karakterler Şerif Jody, Donna, Claire, Alex ve Crowley’nin oğlu Gavin olarak açıklandı. İzleyiciler bu sırada Charlie ve Bobby diye çığlıklar attılar ama bakalım yürütücü yapımcılar bu isteği göz önüne alacaklar mı?

Rick Springfield attends the ceremony honoring him with a star on the Hollywood Walk of Fame on Friday, May 9, 2014, in Los Angeles. (Photo by Richard Shotwell/Invision/AP)

  • Lucifer birden fazla “araç” kullanacak gelecek sezon. Ve kullanacağı karakterlerden birisini de ünlü Rock şarkıcısı Rick Springfield canlandıracak.

Supernatural 12. sezon 13 Ekim Perşembe akşamı The CW kanalında başlıyor. 12. sezon için heyecanlı mısınız?