Anasayfa Haberler En Son Haberler Comic-Con 2016: TV İle İlgili Paneller ve Gösterimler Rehberi

Comic-Con 2016: TV İle İlgili Paneller ve Gösterimler Rehberi

0 1116

Ve yılın “o” zamanı yine geldi! Vakit bilim kurgu, fantastik kurgu ve çizgi roman severlerin dünya çapındaki en büyük bulaşmasının vakti: San Diego Comic Con 2016! Bu yıl yine gidemedik, yine büyük kıskançlıkla “dışarıdan” takip edeceğiz ama orada yaşananları elimizden geldiğince aktarmaya çalışacağız.

Comic-Con bu yıl 21-24 Temmuz arasında gerçekleştirilecek. Hatırlarsanız şurada ve şurada yayınlanan ilk panellerin duyurularını yapmıştık. Bu yazımızda ise TV ile alakalı tüm panelleri listeledik.

Bu yıl biz dizi severleri yakından ilgilendiren neler var programda, gelin hep birlikte bakalım!

21 Temmuz Perşembe

12.00 – CBS Televizyon Stüdyoları:

Scorpion (CBS) | Oyuncular Elyes Gabel, Robert Patrick, Katharine McPhee, Eddie Kaye Thomas, Jadyn Wong, Ari Stidham ve yürütücü yapımcı Nicholas Wootton’ın katılımıyla. (Ballroom 20)

American Gothic (CBS) | Oyuncular Juliet Rylance, Antony Starr, Virginia Madsen, Justin Chatwin, Megan Ketch, Elliot Knight, Stephanie Leonidas ve Gabriel Bateman’ın katılımıyla. (Ballroom 20)

CBS Hayranların Favorileri | Oyuncular Eric Christian Olsen (NCIS: Los Angeles), Daniela Ruah (NCIS: Los Angeles), Wilmer Valderrama (NCIS), Kirsten Vangsness (Criminal Minds), Daniel Henney (Criminal Minds: Beyond Borders) ve James Wolk’un (Zoo) katılımıyla. (Ballroom 20)

MacGyver (CBS) | Oyuncular Lucas Till, George Eads (“CSI”) ve yürütücü yapımcılar Peter Lenkov ile James Wan’ın katılımıyla. (Ballroom 20)

13.45 Falling Water (USA Network) | Gale Anne Hurd (The Walking Dead) ve Blake Masters (Brotherhood) tarafından yaratılan drama dizisinin pilot bölüm gösterimi yapılacak. (Room 6A)

15.00 The Good Place (NBC) | Oyuncular Kristen Bell ve Ted Danson ile yürütücü yapımcı Michael Schur ve yönetmen Drew Goddard’ın katılımıyla. (Indigo Ballroom)

15.00 The Last Ship (TNT) | Oyuncular Eric Dane, Adam Baldwin ve Bridget Regan ile showrunner Steven Kane’in katılımıyla. (Room 6A)

15.15 The Strain (FX) | Yürütücü yapımcılar Carlton Cuse ve Chuck Hogan ile oyuncular Kevin Durand, Ruta Gedmintas, Richard Sammel ve Miguel Gomez’in katılımıyla. (Ballroom 20)

16.00 Silicon Valley (HBO) | Oyuncular Thomas Middleditch, Kumail Nanjiani, Zach Woods, Martin Starr ve Amanda Crew ile yürütücü yapımcılar Mike Judge ve Alec Berg’in katılımıyla. (Indigo Ballroom)

16.15 The Man in the High Castle (Amazon) | Yürütücü yapımcılar Isa Dick Hackett, Philip K. Dick’in kızı ve oyuncuların katılımıyla. (Room 6A)

16.30 Teen Wolf (MTV ) | 6. sezonun ilk tanıtım filminin yayınlanacağı panele hangi oyuncuların katılacağı henüz açıklanmadı. (Ballroom 20)

16.45 Colony (USA Network) | Oyuncular Josh Holloway, Sarah Wayne Callies, Adrian Pasdar, Peter Jacobson ve Tory Kittles ile yürütücü yapımcılar Carlton Cuse ve Ryan Condal’ın katılacağı panelin sunuculuğunu Retta (Parks and Recreation) yapacak. (Room 6BCF)

17.00 Van Helsing (Syfy) | Oyuncular Kelly Overton, Jonathan Scarfe ve Christopher Heyerdahl ile birlikte yaratıcı/showrunner Neil LaBute ve yürütücü yapımcılar Simon Barry, Chad Oakes, Mike Frislev’ın katılımıyla. (Indigo Ballroom)

17.45 Marvel’s Luke Cage (Netflix) | Oyuncular Mike Colter, Alfre Woodward, Mahershala Ali, Theo Rossi, Frank Whaley ve Simone Missick ile yürütücü yapımcılar Cheo Hodari Coker ve Jeph Loeb’in katılımıyla. (Ballroom 20)

18.00 Dark Matter (Syfy) | Oyuncular Melissa O’Neil, Anthony Lemke, Alex Mallari Jr., Jodelle Ferland ve  Melanie Liburd’ın katılımıyla. (Room 6DE)

18.00 Drunk History (Comedy Central) | Yapımcı ve yönetmen Derek Waters, panelin sunuculuğunu da yapacak.  (Indigo Ballroom)

18.00 Mr. Robot (USA Network) | Oyuncular Rami Malek, Christian Slater, Portia Doubleday, Carly Chaikin ve Grace Gummer’in katılımıyla düzenlenecek paneli Chris Hardwick (Talking Dead) sunacak. (Room 6BCF)

18.00 Archer Live! (FX) | H. Jon Benjamin (Sterling Archer), Aisha Tyler (Lana Kane), Jessica Walter (Malory Archer), Judy Greer (Cheryl Tunt), Chris Parnell (Cyril Figgis), Amber Nash (Pam Poovey), Lucky Yates (Krieger) ile serinin yaratıcısı ve yapımcısı Adam Reed (Ray Gillette) ile yürütücü yapımcı Matt Thompson’ın katılımıyla.

20.15 The Rocky Horror Picture Show (Fox) | Katılımcılar henüz açıklanmadı. (Room 6DHE)