Anasayfa Haberler En Son Haberler Comic-Con 2017: TV İle İlgili Paneller ve Gösterimler Rehberi

Comic-Con 2017: TV İle İlgili Paneller ve Gösterimler Rehberi

0 122

Ve yılın “o” zamanı yine geldi! Vakit bilim kurgu, fantastik kurgu ve çizgi roman severlerin dünya çapındaki en büyük bulaşmasının vakti: San Diego Comic Con 2017! Bu yıl yine gidemedik, yine büyük kıskançlıkla “dışarıdan” takip edeceğiz ama orada yaşananları elimizden geldiğince aktarmaya çalışacağız.

Comic-Con bu yıl 19-23 Temmuz arasında gerçekleştirilecek. Bu yazımızda San Diego Comic Con 2017‘de gerçekleşecek TV ile alakalı tüm panelleri listeledik.

Bu yıl biz dizi severleri yakından ilgilendiren neler var programda, gelin hep birlikte bakalım!

19 Temmuz Çarşamba

18.00 – Warner Bros. TV’nin “Ön izleme Gecesi”nde ABC kanalının ara sezon dizisi Deception’ın ilk bölümü ile Black Lightning ve Krypton dizilerinin özel video gösterimleri gerçekleştirilecek. (Ballroom 20)

 

20 Temmuz Perşembe

10.00 Teen Titans Go! (Cartoon Network) | Seslendirme sanatçıları Greg Cipes, Tara Strong ve Scott Menville ile yapımcılar Michael Jelenic, Aaron Horvath ve Pete Michail’nin katılımıyla. (Room 6A)

11:15 Unikitty! (Cartoon Network) | Seslendirme sanatçısı Eric Bauza ile yapımcılar Edward Skudder ve Lynn Wang’ın katılımıyla. (Room 6A)

12.00 Sherlock Comics | Showrunner Steven Moffat ve yapımcı Sue Vertue, TV dizisinden uyarlanan çizgi roman hakkında konuşacak, çizimlerden bazılarını gösterecek ve bazı açıklamalarda bulunacaklar. (Room 5AB)

12.00 Stitchers (Freeform) | Oyuncular Emma Ishta, Kyle Harris, Ritesh Rajan ve Damon Dayoub ile yürütücü yapımcı Jeff Schechter’ın katılımıyla. (Indigo Ballroom)

12:30 Justice League Action (Cartoon Network) | Seslendirme sanatçıları Diedrich Bader, Jason J. Lewis, Rachel Kimsey, yapımcılar  Jim Krieg, Butch Lukic ve seslendirme yönetmeni Wes Gleason’ın katılımıyla. (Room 6A)

13.15 Syfy Hosts the Great Debate | Adam Savage, Orlando Jones, Aisha Tyler, John Barrowman ve henüz açıklanmayan panelistler en ilham veren anlar, dönüm noktaları ve janrın önemli isimleri hakkında konuşacaklar. (Ballroom 20)

13.00 Shadowhunters (Freeform) | Oyuncular Katherine McNamara,Dominic Sherwood, Alberto Rosende, Emeraude Toubia, Matthew Daddario, Isaiah Mustafa ve Harry Shum Jr. ile yapımcılar Todd Slavkin, Darren Swimmer ve Matt Hastings’in katılımıyla. (Indigo Ballroom)

13.45 Rocko’s Modern Life: Return to Earth! (Nickelodeon) | Orijinal programın yaratıcısı Joe Murray, yönetmen Cosmo Segurson ve seslendirme sanatçıları Carlos Alazraqui (Rocko), Tom Kenny (Heffer), Mr. Lawrence (Filburt) ve Charlie Adler (Mr. Big Head and Mrs. Big Head)’in katılımıyla. (Room 6A)

14.00 Colony (USA Network) | Yürütücü yapımcılar Carlton Cuse ve Ryan Condal’ın katılımıyla. Oyunculardan kimin katılacağı henüz açıklanmadı. (Indigo Ballroom)

14.00 Stan Against Evil (IFC) | Oyuncular John C. McGinley ve Janet Varney ile yürütcü yapımcı Dana Gould’un katılımıyla. (Room 5AB)

14.00 Teen Wolf (MTV) | Oyuncular Tyler Posey, Dylan Sprayberry, Shelley Hennig, Cody Christian, Khylin Rhambo ile yürütücü yapımcı Jeff Davis’in katılımıyla. (Hall H)

14.30 Battlestar Galactica Reunion (Syfy) | Oyuncular Ron Moore, Tricia Helfer, Katee Sackhoff, Mary McDonnell, Grace Park ve henüz belli olmayan pek çok konuğun katılımıyla. (Ballroom 20)

15.00 Van Helsing (Syfy) | Katılımcılar henüz açıklanmadı. (Indigo Ballroom)

15.30 Timeless (NBC) | Oyuncular Abigail Spencer, Matt Lanter, Malcolm Barrett ve Goran Višnjić ile yürütücü yapımcılar Shawn Ryan ve Eric Kripke’nin katılımıyla. (Room 6BCF)

15.45 The Strain (FX) | Oyuncular Corey Stoll, David Bradley, Kevin Durand, Ruta Gedmintas, Miguel Gomez, Richard Sammel ve Max Charles ile yürütücü yapımcılar Carlton Cuse ve Chuck Hogan’ın katılımıyla. (Ballroom 20)

16.00 Z Nation (Syfy) | Katılımcılar henüz açıklanmadı. (Indigo Ballroom)

16.45 Ghosted (Fox) | Oyuncular Craig Robinson, Adam Scott ve Ally Walkerile yürütücü yapımcılar Tom Gormican ve Kevin Etten’in katılımıyla. (Room 6BCF)

17.00 BritBox’s Classic Doctor Who Panel | Peter Davison (5. Doktor), Colin Baker (6. Doktor) ve Sophie Aldred (Ace), TV’deki ömrüne en uzun süredir devam eden bilim kurgu klasiğinin orijinal yayın dönemi hakkında konuşacaklar. 2. Doktor’un kaybolan bölümü “The Wheel in Space’in yeniden düzenlenmiş hali için de bir sneak peek yayınlanacak. (Indigo Ballroom)

17.00 Legion (FX) | Oyuncular Dan Stevens, Rachel Keller, Aubrey Plaza, Jean Smart, Bill Irwin, Jeremie Harris ve Amber Midthunder ile yürütücü yapımcılar Noah Hawley, John Cameron, Lauren Shuler Donner  ve Jeph Loeb’in katılımıyla. (Ballroom 20)

18.00 The Exorcist (Fox) | Oyuncular Alfonso Herrera, Ben Daniels ve Kurt Egyiawan ile yürütücü yapımcılar Jeremy Slater ve Sean Crouch’un katılımıyla. (Room 6BCF)

18.15 Marvel’s Inhumans (ABC) | Katılımcılar henüz açıklanmadı. (Ballroom 20)

19.15 12 Monkeys (Syfy) | Oyuncular Aaron Stanford, Amanda Schull, Emily Hampshire, Alisen Down ve Todd Stashwick ile yürütücü yapımcı Terry Matalas’ın katılımıyla. (Room 6BCF)

20.15 Dark Matter (Syfy) | Katılımcılar henüz açıklanmadı. (Room 6DE)