Anasayfa Haberler En Son Haberler Comic-Con 2017: TV İle İlgili Paneller ve Gösterimler Rehberi

Comic-Con 2017: TV İle İlgili Paneller ve Gösterimler Rehberi

0 255

21 Temmuz Cuma

10.00 The Big Bang Theory (CBS) | Oyuncular Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Kunal Nayyar, Mayim Bialik ve Kevin Sussman’ın katılımıyla. (Hall H)

10.00 Psych (USA Network) | Yürütücü yapımcılar Steve Franks, Chris Henze ve Kelly Kulchak ile henüz açıklanmayan katılımcılar Aralık ayında yayınlanacak yeni filmi onurlandırmak için bir araya gelecekler. (Ballroom 20)

10.00 Young Justice: Outsiders (Cartoon Network) | Yapımcılar Greg Weisman, Brandon Vietti ile sanat yönetmeni Phil Bourassa’nın katılımıyla. (Room 6BCF)

11:15 Fear the Walking Dead (AMC) | Oyuncular Kim Dickens, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Mercedes Mason, Sam Underwood, Daniel Sharman ve Michael Greyeyesile yapımcılar Dave Erickson, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Dave Alpert ve Greg Nicotero’nun katılımıyla. (Hall H)

11:15 iZombie (The CW) | Oyuncular Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli, Robert Buckley, David Anders ve Aly Michalka ile yürütücü yapımcılar Rob Thomas ve Diane Ruggiero-Wright’ın katılımıyl. (Ballroom 20)

11:45 Hey Arnold!: From Hillwood to the Jungle! (Nickelodeon) | Yaratıcı Craig Bartlett ve seslendirme sanatçıları Lane Toran (Arnold), Jamil Walker Smith (Gerald), Francesca Marie Smith (Helga) ve Anndi McAfee (Phoebe) ile beraber, gelecek TV filminin seslendirenleri Mason Vale Cotton (Arnold) ve Benjamin “Lil’ P-Nut” Flores, Jr. (Gerald)’ın katılımıyla. Ayrıca, besteci Jim Lang’ın bir de canlı müzik performansı olacak. (Room 6A)

12:15 The Walking Dead (AMC) | Oyuncular Andrew Lincoln, Norman Reedus, Jeffrey Dean Morgan, Lauren Cohan, Danai Gurira, Melissa McBride, Chandler Riggs, Lennie James, Alanna Masterson, Seth Gilliam ve Khary Payton ile yapımcılar Scott M. Gimple, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Dave Alpert ve Greg Nicotero’nun katılımıyla. (Hall H)

12:30 The 100 (The CW) | Oyuncular Eliza Taylor, Bob Morley, Marie Avgeropolous, Lindsey Morgan, Christopher Larkin, Richard Harmon ve yürütücü yapımcı Jason Rothenberg’in katılımıyla. (Ballroom 20)

13.00 Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles (Nickelodeon) | Seslendirme efsanesi Sean Astin (Raphael), Rob Paulsen (Donatello), Greg Cipes (Michelangelo) ve Eric Bauza (Tiger Claw) ile yürütücü yapımcı Ciro Nieli ve yaratıcılar Kevin Eastman ile Stan Sakai’nin katılımıyla. (Room 6A)

13.15 Rick and Morty (Adult Swim) | Dizinin yaratıcıları Dan Harmon ve Justin Roiland, yazar/yapımcı Ryan Ridley ve seslendirenler Sarah Chalke ile Chris Parnell’in katılımıyla. (Indigo Ballroom)

13.30 Game of Thrones (HBO) | Oyuncular Alfie Allen (Theon Greyjoy), Jacob Anderson (Grey Worm), John Bradley (Samwell Tarly), Gwendoline Christie (Brienne of Tarth), Liam Cunningham (Ser Davos Seaworth), Nathalie Emmanuel (Missandei), Isaac Hempstead Wright (Bran Stark), Conleth Hill (Varys) ve Sophie Turner (Sansa Stark)’ın katılımıyla. Panelin sunuculuğunu, Westeros’tan bir konuk yapacakmış. (Hall H)

14.15 Milo Murphy’s Law and Star vs. The Forces of Evil (Disney XD) | Seslendirme sanatçısı Weird Al Yankovic ile yaratıcılar Dan Povenmire ve Jeff “Swampy” Marsh, ayrıca Star vs. The Forces of Evil’in seslendirenleri Eden Sher ve Adam McArthur ile yaratıcı Daron Nefcy’nin katılımıyla (Room 6A)

14.15 Robot Chicken (Adult Swim) | Yaratıcı/yürütücü yapımcı Matthew Senreich, yürütücü yapımcı/senarist Tom Root, yürütücü yapımcı/senarist Doug Goldstein, oyuncu/yazar Breckin Meyer (Franklin & Bash), senarist/yönetmen Tom Sheppard,yaratıxı/senarist(yürütücü yapımcı Robert Kirkman (The Walking Dead) ve showrunner Scott M. Gimple (The Walking Dead)’ın katılımıyla, Robot Chicken’ın Walking Dead özel bölümü “Walking Dead Special: Look Who’s Walking“den sahneler gösterilecek. (Indigo Ballroom)

14.45 Twin Peaks (Showtime) | Oyuncular Kyle MacLachlan, Tim Roth, Dana Ashbrook, Kimmy Robertson, Everett McGill, Matthew Lillard, James Marshall, Don Murray ve Naomi Watts. Paneli Damon Lindelof sunacak. (Hall H)

15.15 Mike Tyson Mysteries (Adult Swim) | Seslendirme sanatçıları Mike Tyson, Rachel Ramras ile yapımcı Hugh Davidson’ın katılımıyla. (Indigo Ballroom)

15.30 DuckTales (Disney XD) | Seslendirme sanatçıları David Tennant (Scrooge), Danny Pudi (Huey), Ben Schwartz (Dewey), Kate Micucci (Webby) ve Beck Bennett (Launchpad) ile yapımcılar Matt Youngberg ve Francisco Angones’un katılımıyla. (Room 6A)

15.45 The Gifted (Fox) | Katılımcılar henüz açıklanmadı. (Ballroom 20)

16.00 Preacher (AMC) | Oyuncular Dominic Cooper, Ruth Negga, Joe Gilgun, Graham McTavish, Ian Colletti ile yapımcılar Seth Rogen ve Garth Ennis’in katılımıyla. (Hall H)

16.15 Bob’s Burgers (Fox) | Seslendirme sanatçıları H. Jon Benjamin, Dan Mintz, Eugene Mirman, John Roberts, Kristen Schaal ve Larry Murphy ile yürütücü yapımcılar Loren Bouchard ve Jim Dauterive’in katılımıyla. (Indigo Ballroom)

16.30 Wiseguy | Eski CBS dizisi David Burke (yürütücü yapımcı, Wiseguy), Stephen Kronish (yürütücü yapımcı, Wiseguy), David Kemper (eski CBS yapımcısı, Farscape’ın yürütücü yapımcısı), Marc Guggenheim (yürütücü yapımcı, Arrow), Edward Gross (The Unofficial Story of the Making of a Wiseguy’ın yazarı) ve moderatör Mark A. Altman yürütücü yapımcı, The Librarians, Agent X, Castle)’tarafından anılacak.

16.45 The Tick (Amazon) | Oyuncular Peter Serafinowicz, Griffin Newman, Jackie Earle Haley, Valorie Curry, Yara Martinez, Brendan Hines, Scott Speiser ve Michael Cerveris ile yürütücü yapımcılar Barry Josephson, David Fury ve Ben Edlund’un katılımıyla. (Room 6A)

17.00 Outlander (Starz) | Oyuncular Caitriona Balfe, Sam Heughan, Tobias Menzies, Sophie Skelton ve Richard Rankin ile yürütücü yapımcılar Ronald D. Moore ve Maril Davis ve yazar Diana Gabaldon’un katılımıyla. Panelin sunuculuğunu Jenna Dewan Tatum yapacak. (Ballroom 20)

17.15 Archer (FX) | Seslendirenler H. Jon Benjamin, Aisha Tyler, Jessica Walter, Chris Parnell, Judy Greer, Amber Nash  ve Lucky Yatesile yapımcılar Matt Thompson ve Casey Willis’in katılımıyla. (Indigo Ballroom)

17.15 Marvel’s The Defenders (Netflix) | Oyuncular Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter ve Finn Jones’un katılımıyla. (Hall H)

17.45 Vikings (History) | Oyuncular Katheryn Winnick, Gustaf Skarsgard, Alexander Ludwig ve Alex Høgh Andersen ile dizinin yaratıcısı Michael Hirst’ün katılımıyla. (Room 6BCF)

18.00 People of Earth (TBS) | Oyuncular Ana Gasteyer, Oscar Nunez, Michael Cassidy, Ken Hall, Björn Gustafsson, Nasim Pedrad ile yürütücü yapımcı David Jenkin’in katılımıyla. (Room 6A)

18.45 Sharknado 5 (Syfy) | Katılımcılar henüz açıklanmadı. (Room 6DE)

22.00 Twin Peaks Screening (Showtime) | Twin Peaks yeni sezonun 11. bölümü gösterilecek.