Anasayfa Haberler En Son Haberler Comic-Con 2017: TV İle İlgili Paneller ve Gösterimler Rehberi

Comic-Con 2017: TV İle İlgili Paneller ve Gösterimler Rehberi

0 357

22 Temmuz Cumartesi

11.00 Riverdale (The CW) | Oyuncular KJ Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes, Cole Sprouse, Madelaine Petsch, Ashleigh Murray, Casey Cott, Haley Law ve Asha Bromfield ile yapımcılar Roberto Aguirre-Sacasa, Sarah Schechter ve Jon Goldwater’ın katılımıyla. (Ballroom 20)

11:15 SpongeBob SquarePants: The Legend of Boo-kini Bottom (Nickelodeon) | Seslendirme sanatçısı Tom Kenny (SpongeBob), Bill Fagerbakke (Patrick), Rodger Bumpass (Squidward) ve Carolyn Lawrence (Sandy) ile Vincent Waller (yapımcı), Marc Ceccarelli (yapımcı), Mr. Lawrence (hikaye editörü, Plankton’u da seslendiren) ilw Chris Finnegan, Seamus Walsh ve Mark Caballero (Screen Novelties)’ın katılımıyla. (Room 6A)

12.00 The Originals (The CW) | Oyuncular Joseph Morgan, Daniel Gillies, Phoebe Tonkin, Charles Michael Davis, Yusuf Gatewood ve Riley Voelkel ile yürütücü yapımcı Julie Plec’in katılımıyla. (Indigo Ballroom)

12.00 The Simpsons (Fox) | Dizinin yaratıcısı Matt Groening, yürütücü yapımcılar Al Jean ve Matt Selman,  yönetmen Mike Anderson ve The Simpsons filminin yönetmeni David Silverman’ın katılımıyla. (Ballroom 20)

13.00 Family Guy & American Dad! (Fox & TBS) | Family Guy voice cast Alex Borstein, Mike Henry and Jon Viener join executive producers Rich Appel and Alec Sulkin for a sneak peek at the 300th episode. Then American Dad‘s Wendy Schaal, Scott Grimes, Rachael MacFarlane and Dee Bradley Baker join executive producer Matt Weitzman. (Ballroom 20)

13.15 Krypton (Syfy) | Serinin yıldızı Cameron Cuffe ve yürütücü yapımcılar Damian Kindler ve Cameron Welsh’in katılımıyla. (Indigo Ballroom)

13.50 Lucifer (Fox) | Oyuncular Tom Ellis, Lauren German, Rachael Harris, Kevin Alejandro, Aimee Garcia ve Tricia Helfer ile yürütücü yapımcılar Joe Henderson ve Ildy Modrovich’ın katılımıyla. (Indigo Ballroom)

14.30 Star Trek: Discovery (CBS All Access) | Katılımcılar henüz açıklanmadı. (Ballroom 20)

14.30 Wynonna Earp (Syfy) | Oyuncular Emily Scrofano, Tim Rozon, Dominique Provost-Chalkley, Shamier Anderson, Katherine Barrell, Tamara Duarte ve Varun Saranga ile showrunner Emily Andras ve yazar Beau Smith’in katılımıyla. (Room 5AB)

14.45 Happy! (Syfy) | Chris Meloni, Grant Morrison, Brian Taylor, Patrick MacManus (Room 6BCF)

14.30 Gotham (Fox) | Katılımcılar henüz açıklanmadı. (Indigo Ballroom)

15.00 Stranger Things (Netflix) | Oyuncular ve ekibinin katılımıyla, 2. sezondan görüntüler paylaşılacak. (Hall H)

16.00 The Magicians (Syfy) | Oyuncular Jason Ralph, Stella Maeve, Olivia Taylor Dudley, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil ile yürütücü yapımcılar Sera Gamble ve John McNamara’nın katılımıyla. (Indigo Ballroom)

15.30 Supergirl (The CW) | Katılımcılar henüz açıklanmadı. (Ballroom 20)

16.10 DC’s Legends of Tomorrow (The CW) | Oyuncular Caity Lotz, Victor Garber, Brandon Routh, Dominic Purcell, Franz Drameh, Nick Zano ve Maisie Richardson-Sellers’ın katılımıyla. (Ballroom 20)

16.15 The Orville (Fox) | Yaratıcı/oyuncu Seth MacFarlane ve oyuncular Adrianne Palicki, Scott Grimes, Penny Johnson Jerald, Peter Macon, Halston Sage, J. Lee, Mark Jackson ve Chad Coleman ile yapımcılar David A. Goodman ve Brannon Braga’nın katılımıyla. (Room 6A)

16.15 Westworld (HBO) | Dizinin yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy ile oyuncular Ben Barnes (Logan), Ingrid Bolsø Berdal (Armistice), Ed Harris (Man in Black), Luke Hemsworth (Stubbs), James Marsden (Teddy), Thandie Newton (Maeve), Simon Quarterman (Lee Sizemore), Rodrigo Santoro (Hector), Angela Sarafyan (Clementine), Jimmi Simpson (William), Tessa Thompson (Charlotte), Evan Rachel Wood (Dolores), Shannon Woodward (Elsie) ve Jeffrey Wright (Bernard/Arnold)’ın katılımıyla. Panel Reggie Watts tarafından sunulacak. (Hall H)

16.50 Black Lightning (The CW) | Oyuncular Cress Williams, Nafessa Williams, China Anne McClain ve Christine Adams ile yürütücü yapımcılar Salim Akil ve Mara Brock Akil’in katılımıyla. (Ballroom 20)

17.00 The Expanse (Syfy) | Naren Shankar, Mark Fergus, Shohreh Aghdashloo, Frankie Adams, Dominique Tipper, Steven Strait, Cas Anvar ve Wes Chatham’ın katılımıyla. (Indigo Ballroom)

17.10 The Flash (The CW) | Oyuncular Grant Gustin, Jesse L. Martin, Tom Cavanagh, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes ve Keiynan Lonsdale’ın katılımıyla. (Ballroom 20)

17.30 Ghost Wars (Syfy) | Katılımcılar henüz açıklanmadı. (Room 6A)

17.50 Arrow (The CW) | Oyuncular Stephen Amell, David Ramsey, Willa Holland, Emily Bett Rickards, Paul Blackthorne, Katie Cassidy, Echo Kellum, Juliana Harkavy ve Rick Gonzalez’in katılımıyla. (Ballroom 20)

18.00 Buffy the Vampire Slayer: 20 Years of Slaying | Buffy the Vampire Slayer’ın 20. yılına özel düzenlenen hayran etkinliğinde çeşitli yarışmalar ve oyunlar düzenlenecek. Katılmak isteyenlerin Buffy the Vampire Slayer Facebook sayfasından başvuru yapması gerekiyor. (Side Bar, Gaslamp Quarter)

20.00 Channel Zero: No-End House Screening (Syfy) | Kanalın korku serisinin yeni bölümü. (Horton Theatre)

21.30 Blood Drive Screening (Syfy) |Dizinin yeni bölümü gösterilecek.(Horton Theatre)

 

23 Temmuz Pazar

10:30 Supernatural (The CW) | Katılımcılar henüz belli değil. (Hall H)

13.00 Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (BBC America) | Oyuncular Elijah Wood, Samuel Barnett, Hannah Marks, Jade Eshete, Fiona Dourif, Mpho Koaho ile kadroya 2. sezonda katılan Alan Tudyk ve Tyler Labine ile yaratıcı Max Landis ve showrunner Robert Cooper’ın katılımıyla. Panelin sunuculuğunu Kevin Smith yapacak. (Hall H)

13.30 Mr. Mercedes (AT&T Audience Network) | Oyunculars Harry Treadaway, Holland Taylor, Kelly Lynch, Jharrel Jerome ve Breeda Woolile yürütücü yapımcı/yönetmen Jack Bender’in katılımıyla.

14.00 Doctor Who (BBC America) | Oyuncular Peter Capaldi, Pearl Mackie, Matt Lucas ve Michelle Gomez ile yazar/oyuncu Mark Gatiss ve showrunner Steven Moffat’ın katılımıyla. (Hall H)

Bu yazı, TVLine’da yayınlanan şu yazıdan çevrilmiştir.