Anasayfa Haberler Curb Your Enthusiasm Ekim’de Geri Dönüyor!

Curb Your Enthusiasm Ekim’de Geri Dönüyor!

Eğer siz dizi severler de bizim gibi Larry David’in geri dönüşünü sabırsızlıkla bekleyenlerdenseniz, sizi mutlu edecek bir haberimiz var. Başarılı komedyenin HBO için hazırladığı Curb Your Enthusiasm 1 Ekim’de başlıyor.

2011 yılında yayınlanan 8. sezonun ardından uzun bir araya giren Curb Your Enthusiasm, Larry David’in kaleminden çıkan ve kendisinin hayali bir versiyonunu canlandırdığı bir yapım. Dizi, Larry’nin her bölümde yaşadığı ilginç olayların yanı sıra sürpriz konuk oyuncularıyla da bizleri şaşırtmayı başarıyordu.

9. sezonda Jeff Garlin, Cheryl Hines, JB Smoove ve Susie Essman’ın yanı sıra daha önceki sezonlarda konuk oyuncu olarak izlediğimiz Ted Danson ve Mary Steenburgen yeniden karşımıza çıkacaklar.

HBO kanalı ilk olarak 2016 yılının Haziran ayında bu heyecan verici geri dönüşü duyurmuştu. Hatta Larry David, Julius Sezar’ın ölümsüz deyişi “Geldim, gördüm, yendim”i kendisine uyarlayarak, “Gittim, hiçbir şey yapmadım, geri döndüm” açıklamasını yapmıştı. İşte HBO da bundan yola çıkarak 9. sezonun yayın tarihini Larry’ye yakışır bir videoyla duyurdu;

 

BENZER KONULAR