Anasayfa Sinema Death Note Ana Fragmanı Yayınlandı. Başlayalım mı?

Death Note Ana Fragmanı Yayınlandı. Başlayalım mı?

0 193

Ünlü Japon mangasının uyarlaması olan Netflix orijinal filmi Death Note, 25 Ağustos’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te izlenebilecek. Bu katil defter hakkında daha fazla bilgi almak için Death Note ana fragmanını kaçırmayın.

Başlayalım mı?

Tsugumi Ohba ve Takeshi Obata’nın kaleme aldığı ünlü Japon mangası Death Note’un uyarlaması olan Netflix orijinal filmi, bir gün doğaüstü güçleri olan bir defter bulan lise öğrencisi ve yaşadıklarını anlatıyor. Bu defterle birlikte eline muazzam bir güç geçen genç, aklındaki bir kişinin ismini deftere yazdığında ve yüzünü hayal ettiğinde, o kişi ölüyor! Bu tanrısal güçle adeta sarhoşa dönen genç adam, yaşamaya hakkı olmadığına inandıklarını tek tek öldürmeye başlıyor.

Adam Wingard’ın (Blair Witch, You’re Next) yönetmen koltuğuna oturduğu Netflix orijinal filmi Death Note’da Nat Wolff (Paper Towns), Margaret Qualley (The Leftovers), Lakeith Stanfield (Get Out), Paul Nakauchi (Pirates of the Caribbean: At World’s End), Shea Whigham (American Hustle) rol alıyor. Willem Dafoe ise (Spider-Man) Ryuk’ü seslendiriyor.

Death Note filmi için yayınlanan fotoğraflar ise altta: