Anasayfa Haberler En Son Haberler Doctor Who 11. Sezon: Yeni Doktor’un İlk Fotoğrafı Yayınlandı!

Doctor Who 11. Sezon: Yeni Doktor’un İlk Fotoğrafı Yayınlandı!

Bildiğiniz üzere dizi dünyasında ciddi bir devrim yaşanıyor: Doctor Who modern serinin 11. sezonunda ilk kadın doktoru canlandıracak Jodie Whittaker, Aralık ayında yayınlanacak Christmas Özel Bölümünün ardından bayrağı Peter Capaldi‘den devralacak. 

BBC kanalı bugün Doctor Who tarihinin ilk kadın Doktor’unu canlandıracak Jodie Whittaker’in ikonik “doktor” kıyafetleri ile ilk fotoğrafını yayınladı.

Yeni sezonda dizide yer alacağı açıklanan diğer yeni isimler ise şu şekilde: Graham rolünde Bradley Walsh; Ryan rolünde Tosin Cole; Yasmin rolünde Mandip Gill ve henüz açıklanmayan bir rol ile karşımıza çıkacak olan Sharon D. Clarke.

Yeni Doktor’un bir kadın olacağı açıklandığından beri TV tarihinin en uzun soluklu bilim-kurgu dizisi Doctor Who’nun hayranları ikiye bölünmüş durumda. Bazıları bu fikri çok sevdi ama bazıları bundan gerçekten nefret etti – öylesine büyük bir nefret ki diziyi takip etmeme kararı dahi aldılar. Doktor’un her değişmesinde yaşanan geçiş dönemi malumunuz; bakalım bu ciddi değişiklik karşısında kemikleşmiş Doctor Who hayranlarının tepkisi ne olacak?

Yeni Doktor Jodie Whittaker‘ın kıyafetini nasıl buldunuz peki? Alışık olduğumuz Doktor çılgınlığında olmuş mu?