Anasayfa Haberler Ekim 2017’nin En Yeni Dizileri

Ekim 2017’nin En Yeni Dizileri

11. Timewasters (9 Ekim – ITV2)

Caz müzik yapan Güney Londralı bir grup zaman makinesiyle kendilerini bir anda 1920’lerde bulursa ne olur? İşte bu yeni komedi dizisi dört arkadaşın 1920’lerdeki caz çağını keşfetmesini ve yaşadıkları olayları konu alıyor. Dizinin başrollerinde Daniel Lawrence Taylor, Kadiff Kirwan, Adelayo Adedayo ve Samson Kayo var.

12. Valor (9 Ekim – The CW)

The CW kanalının yeni dönem dizilerinden Valor, seçkin bir helikopter pilot birliğinin maceralarını konu almakta. Shadow Raiders adını taşıyan helikopter pilotları ekibi gizli bir göreve giderler. Fakat sonuç umdukları gibi olmaz ve ekipten sadece iki pilot kurtulur. Ekibin sağ kalan iki üyesi Nora Madani ve Leland Gallo zaman içerisinde görevleri, onurları ve arzuları arasında zor seçimler yapmak zorunda kalacaktır. Dizinin başrollerinde Matt Barr, Christina Ochoa ve Charlie Barnett’ı izleyeceğiz.

13. Dynasty (11 Ekim – The CW)

 

Gossip Girl’ün yaratıcıları Josh Schwartz ve Stephanie Savage 80’li yılların sevilen pembe dizisi Dynasty’yi yeniden hayata geçiriyor. Orijinalinde Denver’da geçen hikaye ise bu defa Atlanta’da geçmekte. Enerji devi Blake Carrington’un genç ve hırslı kızı Fallon, babasının bu büyük imparatorluğunda COO olmayı arzulamaktadır. Fakat babasının Cristal adındaki bir çalışanıyla nişanlanması Fallon’un planlarını alt üst edecektir. Dizide Blake Carrington rolünde Grant Show yer alırken, Fallon Carrington rolünü ise Elizabeth Gillies üstleniyor. Cristal Flore rolünde ise The Vampire Diaries’in son sezonunda Sybil rolüyle karşımıza çıkan Nathalie Kelley’yi izleyeceğiz.

14. GameFace (12 Ekim – E4)

Aktris olma hayalleri kuran 30’lu yaşlarındaki Marcella, şiddetli bir ayrılık sonrası dağılmış hayatını toparlamaya karar verir. Bundan sonraki görevi hayatını iyi yönde değiştirmek olacaktır. Roisin Conaty diziyi kaleme alırken başrolü de üstleniyor.

15. Lore (13 Ekim – Amazon)

Bu sezonun yeni korku serilerinden biri olan Lore, gerçek olaylara dayanan altı farklı hikayeyle tüylerimizi ürpertmeye hazırlanıyor. Dizide korku türünün klasiklerine esin kaynağı olmuş öyküleri görme fırsatımız olacak. İlk sezonda izleyeceğimiz oyuncular arasında Robert Patrick, Colm Feore, Adam Goldberg, Kristin Bauer van Strate ve Campbell Scott gibi isimler yer alıyor.

16. Mindhunter (13 Ekim – Netflix)

MINDHUNTER

John Douglas ve Mark Olshaker’in “Mind Hunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit” adlı kitabından uyarlanan proje, eski bir FBI ajanı olan Douglas’ın en ünlü seri katillerin ve tecavüzcülerin peşinde yaşadıklarından esinlenilerek hayata geçiriliyor. 1979 yılında geçen hikayede FBI ajanları Holden Ford ve Bill Tench seri katillerle yaptıkları görüşmeler sonucu cinayetleri çözmeye çalışacaklar. Jonathan Groff ve Holt McCallany’yi Ford-Tench ikilisi olarak izleyeceğimiz dizide Fringe’den hatırlayacağımız Anna Torv da rol alıyor. David Fincher ve Charlize Theron ise dizinin yapımcıları arasında.

17. White Famous (15 Ekim – Showtime)

Californication ve Lucifer dizilerinin yaratıcısı Tom Kapinos tarafından hayata geçirilen White Famous, Jamie Foxx’un kariyerinin başlarında yaşadığı olaylardan ilham alınarak oluşturulmuş. Foxx’un hem yapımcı hem de konuk oyuncu olarak yer alacağı dizi, şöhretin eşiğinde olan Afro-Amerikalı komedyen Floyd Mooney’nin yaşadıklarını konu alıyor. Dizide Floyd Mooney rolünde Jay Pharoah’yı (Saturday Night Live) izleyeceğiz.

18. Loudermilk (17 Ekim – DirecTV/AT&T)

Alkol tedavisi görmesinin yanı sıra madde bağımlılığı danışmanlığı yapan Sam Loudermilk hayatta her şeye kötü bir tutumla yaklaşır. Oto sansürü olmayan ve etrafındaki herkesi sinirlendirmeyi başaran Sam bir süre sonra hayatının ne kadar berbat olduğunu anlar. Band of Brothers ve Boardwalk Empire’dan hatırlayacağımız Ron Livingston, dizide Sam Loudermilk rolünü üstleniyor.

19. The Last O.G. (24 Ekim – TBS)

30 Rock dizisinin yıldızlarından Tracy Morgan’ın başrolünde yar aldığı dizi, 15 yıllık hapis yattıktan sonra hayata alışmaya çalışan eski bir mahkumun yaşadıklarını konu alıyor. Hapisten çıktıktan sonra Brooklyn’deki mahallesine geri dönen Tray, eski kız arkadaşı Shay’in başarılı beyaz bir adamla evlendiğini ve varlığından bile haberdar olmadığı ikiz çocuklarını yetiştirdiğini öğrenir. Çocuklarıyla iletişim kurmaktan başka bir şey istemeyen fakat ne kendisi ne de çocukları için parası olmayan Tray hapishanede öğrendiklerini uygulayarak mücadele etmeye çalışacaktır. Cedric the Entertainer, Tiffany Haddish ve Ryan Gaul da dizinin kadrosunda yer alıyor.

20. Bounty Hunters (Ekim – Sky1)

Barnaby Walker maddi sıkıntı içinde olan bir antika satıcısıdır. Farkında olmadan Ortadoğu’da savaştan paramparça olan bir bölgeye ait antika eseri satın alması bir anda hayatını alt üst eder. Aldığı heykeli geri götürüp parasını almak için New Yorklu bir hazine avcısı olan Nina Morales’den yardım ister. Barnaby’nin sessiz sakin yaşamı polislerin, teröristlerin ve uyuşturucu çetelerinin bulunduğu dünyaya sürüklenmesiyle kontrolden çıkar. İngiliz komedyen Jack Whitehall’u Barnaby rolünde izleyeceğimiz dizide Rosie Perez de Nina rolünü üstlenmekte.