Anasayfa Reklam Episodes 5. Sezonuyla FX’te!

Episodes 5. Sezonuyla FX’te!

0 76

Ünlü oyuncu Matt LeBlanc’ın kendisini canlandırdığı, İngiliz dizi yazarı Sean ve Beverly’nin Amerika’da tutunma çabalarını konu alan Episodes, 5. sezon bölümleriyle 26 Ocak’tan itibaren her cuma 21.30’da FX’te!

Başarılı birer İngiliz dizi yazarı olan Sean ve Beverly, İngiltere’de çok tutulan dizilerini Amerika için uyarlamak üzere yola çıkarlar. Yolları ünlü oyuncu Matt LeBlanc ile kesişip Hollywood’un tüm absürtlükleriyle karşı karşıya kalana kadar da her şey yolunda gitmektedir. İkilinin çok sevdikleri dizileri; dizide kendisini canlandıran, yıldızı hızla sönen ve Hollywood’un bile artık tahammül edemediği Matt LeBlanc’ın öncülüğünde berbat bir klişeye dönüşürken evlilikleri de bu zorlu dönemden payını almaktadır.

Bir aktörün kariyerini yeniden canladırma, iki dizi yazarının da Amerika’da tutunma çabasını anlatan eğlenceli dizi Episodes, 5. sezon bölümleriyle 26 Ocak’tan itibaren her cuma 21.30’da iki bölüm arka arkaya FX’te.

Heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonların Türkiye’deki izleyicileriyle buluştuğu FX; D-Smart, Tivibu, Kablo TV ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.

Dizi-Mania'nın kurucusu ve baş editörü. Whedonsever. Dizi izler, eleştirir. Spor yapar. Kitap okur. Korean Wave takipçisi. Neil Gaiman rocks ✌️

BENZER KONULAR