Anasayfa Haberler Epix’in Yeni Dizisi Get Shorty’ye İlk Bakış

Epix’in Yeni Dizisi Get Shorty’ye İlk Bakış

Epix kanalı başrollerinde Chris O’Dowd ve Ray Romano’nun yer aldığı Get Shorty dizisi için ilk tanıtım filmini yayınladı

Her bölümü bir saatten oluşan bu kara komedi dizisi Elmore Leonard’ın çok satan romanı Get Shorty’nin yeniden tasarlanmış hali olarak karşımıza çıkıyor. 1990 yılında yayımlanan bu roman 1995 yılında sinemaya uyarlanmış, başrollerindeyse John Travolta, Danny DeVito, Gene Hackman ve Rene Russo yer almıştı.

Davey Holmes (Shameless) tarafından kaleme alınan dizi, Nevadalı bir kiralık katil olan Miles Daly’nin (Chris O’Dowd) suçlarla dolu geçmişini bırakıp Hollywood’da bir film yapımcısı olmasını ve ailesini yeniden kazanmasını konu alıyor. Burada ikinci sınıf filmlerin yapımcısı Rick Moreweather’la (Ray Romano) tanışan Miles, Rick’in rehberliğinde şov dünyasının içine girmeye çalışacaktır. Sean Bridgers, Lidia Porto, Megan Stevenson, Carolyn Dodd, Goya Robles ve Lucy Walters’ın da oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi 13 Ağustos’ta yayın hayatına başlayacak. Dizinin ilk sezonu ise 10 bölümden oluşmakta.

Get Shorty için yayınlanan ilk tanıtım filmi ise şöyle;