Anasayfa Dizi Detay Anket Fan Fiction Projesi – 1. Bölüm Anket Sonuçları ve Kazanan Dizi!

Fan Fiction Projesi – 1. Bölüm Anket Sonuçları ve Kazanan Dizi!

Fan Fiction projemizin 1. bölümünde anketimiz sonuçlandı ve Alper Kaya‘nın yeni bir hikayesini yazacağı dizi belli oldu.

Sizin verdiğiniz oylar sonucunda, Mayıs ayında “Fan Fiction” bölümünü okuyacağımız dizi Forever oldu. 2014-2015 sezonunda ABC kanalında 22 bölüm olarak yayınlanan dizi, maalesef 2. sezon onayı alamamıştı. Ioan GruffuddAlana De La Garza ve Judd Hirsch‘ün başrolünde yer aldığı dizide, 200 yıldır her öldüğünde hayata yeniden gelen Henry Morgan isimli New York’lu bir adli tıp doktorunun gizemli hikayesini izliyorduk. İşte şimdi Dizi-Mania okurları, Forever’ın finalinden sonra neler yaşanmış olabileceğine dair bir hikayeyi, Alper Kaya’nın kaleminden okuyacak.

Söz verdiğimiz üzere, Fan Fiction Projesi 1. Bölüm; 1 Mayıs 2017 Pazartesi günü yayınlanacak. Ayrıca yine sözünü verdiğimiz üzere Kırlenthane‘den özel tasarım yastık kazanan okuyucumuzu da aynı gün duyuracağız.

Dizi-Mania’nın yeni sürprizleri için, bizi takip etmeye devam edin. Unutmayın, her ayın 1’i, Fan Fiction günü! 1 Mayıs tarihinde görüşmek üzere!