Anasayfa Haberler En Son Haberler Fear The Walking Dead: 3. Sezona İlk Bakış

Fear The Walking Dead: 3. Sezona İlk Bakış

Bu yaz 3. sezonuyla ekranlara geri dönecek Fear The Walking Dead, yeni sezondan üç görseli hayranlarıyla paylaştı.

Dikkat: Yazının bu bölümü spoiler içerir!

Dizinin ikinci sezon finali izleyen herkeste şu etkiyi bırakmıştı: Acaba Nick’in kız arkadaşı Luciana ABD-Meksika sınırındaki çatışmada ölmüş müydü? Ve bu sorunun cevabını da AMC kanalının paylaştığı yeni görseller sayesinde öğrenmiş olduk. Paylaşılan fotoğrafta Luciana’nın yaralı olarak kurtulduğunu ve Nick’le birlikte milis güçlerden kaçmak için bir kanalizasyona sığındıklarını görüyoruz. Tabii bu arada Nick’in annesi Madison ve erkek arkadaşı Travis yaşanan onca travmatik olaydan sonra işleri yoluna koymaya çalışacaklar gibi gözüküyor. Elleri kana bulanan Strand’in durumu da pek iç açıcı değil diyebiliriz.

Frank Dillane as Nick Clark, Danay Garcia as Luciana – Fear the Walking Dead _ Season 3, Episode 1 – Photo Credit: Michael Desmond/AMC

Dizinin üçüncü sezonunda ailelerimiz heyecanlı ve şiddet dolu ABD-Meksika sınırında bir araya gelmeye çalışacak. Karakterler bu zorlu ortamda sadece toplumu değil, aileyi de yeniden inşa etmeye çalışacaklar. Madison (Kim Dickens) hayat arkadaşı Travis’le (Cliff Curtis) yeniden bir araya gelirken, Alicia (Alycia Debnam-Carey) Andres’i öldürmesiyle bazı kırıklıklar yaşamaya başlayacak. Annesinden birkaç kilometre uzakta olan Nick’in (Frank Dillane) lider olarak gördüğü ilk olay ise Luciana’nın (Danay Garcia) Amerikalı bir milis grubu tarafından pusuya düşürülmesi oldu. Çift ölümden kurtulsa da Nick artık kendisini eskisi gibi ölümsüz hissetmeyecek. Fiziksel ve duygusal olarak iyileşmeye çalışan Strand ise (Colman Domingo) yeni dünya düzenine uyum sağlayacak. Ofelia’nın (Mercedes Mason) tutsaklığı ise kendisinin hayatta kalma yeteneğini test ederken babasındaki vahşeti taşıyıp taşımadığını görmesini sağlayacak.

Colman Domingo as Victor Strand – Fear the Walking Dead _ Season 3, Episode 2 – Photo Credit: Michael Desmond/AMC

Fear The Walking Dead’in yayın tarihi henüz belli olmasa da yaz aylarında geri döneceğini söyleyebiliriz. Bu arada Buffy the Vampire Slayer’dan hatırlayacağımız Emma Caulfield yeni sezonda kötü bir karakterle karşımıza çıkacak.