Anasayfa Haberler Fox Kanalından Marvel Dizisi Geliyor!

Fox Kanalından Marvel Dizisi Geliyor!

0 503

Dizi dünyasında çizgi roman etkisi gittikçe büyüyor ve biz bu durumdan gerçekten hiç şikayetçi değiliz! Fox kanalı geçtiğimiz Salı günü yaptığı açıklama ile, Burn Notice dizisinin yaratıcısı Matt Nix‘e kaçak mutanların hikayesini anlatacak bir Marvel dizisi için sipariş verdiklerini duyurdu.

Henüz ismi belli olmayan projede, çocukları mutant güçlerine sahip olan bir ailenin hikayesi anlatılacak. Baskıcı bir hükumet sebebiyle kaçmak zorunda kalan aile, bir underground mutant birliğine katılacak ve hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalacaklar.

Dizinin yapımcılığını Nix ile beraber Jeph Loeb ve Bryan Singer yürütecek. Daha evvel X-Men, X-Men 2, X-Men: Days of Future Past ve X-Men: Apocalypse filmlerinin yönetmenliğini yapan Bryan Singer, bu projede de pilot bölümü yönetecek. Dizinin X-Men filmleri ile aynı genlere sahip olacağı, X-Men filmlerini beğenenlerin bu diziden de aynı tarz bir şey beklemesi de söylenmekte.

Bir diğer Marvel projesi olan Legion’ın başlamasına az bir zaman kalmışken, bu yeni proje ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz!

BENZER KONULAR