Anasayfa Özel Dosya Fringe Fringe’e Uğrayanlar

Fringe’e Uğrayanlar

4. Billy Burke (Twilight)

1. Sezon 7. Bölüm “In Which We Meet Mr. Jones”

Olivia’nın Almanya gezisi sırasında karşılaştığı eski sevgilisi. Almanya’da bulunan bağlantıları dolayısıyla David R. Jones’u hapishanede birlikte ziyaret etmişlerdi. Aynı zamanda kendisi NBC’nin Revolution dizisinden Miles Matheson olarak ve Twilight serisinden Bella’nın babası Charlie Swan olarak da hatırlıyor olabilirsiniz.

5. Gillian Jacobs (Community)

1. Sezon 8. Bölüm “The Equation”

Fringe’de yeşil-kırmızı ışıklar ile otoban kenarında ufak bir çocuğunun babasını hipnotize edip, çocuğunu kaçırmıştı. Ardından çocuğa ölen annesini resimleri aracılığıyla işkence ederek kendisi için çok önemli olan bir denklemi tamamlamasını sağlamıştı. Kendisi ayrıca Britta Perry karakteri ile NBC’nin Community dizisinde yer almıştı.

6. James Frain (True Blood & Orphan Black)

1. Sezon 10. Bölüm “Safe”

Kendisinin dizideki rolü David R. Jones’un avukatı Mr.Kohl, kendisi ile tezat oluşturacak derecede yumuşak başlı bir karakterdi. Zaten kendisini de dizide en son David R. Jones’un elinden gelen ölümü ile gördük. James Frain’i Fringe dışında True Blood‘da Franklin Mott, Orphan Black’de Ferdinand ve True Detective‘de Lieutenant Burris rolleri ile tanıdık.

BENZER KONULAR