Anasayfa Haberler En Son Haberler Game of Thrones 7. Sezon’dan İlk Uzun Tanıtım Filmi geldi!

Game of Thrones 7. Sezon’dan İlk Uzun Tanıtım Filmi geldi!

The Great War Is Here…

Dünyanın dört bir yanındaki tüm dizi severlerin merakla beklediği Game of Thrones 7. sezondan ilk tanıtım filmi yayınlandı.

Bildiğiniz üzere Game of Thrones, 8. sezon ile final yapacak. Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak dizinin gelecek sezonunda 7 bölüm, final sezonunda ise 8 bölüm izleyeceğiz. İşte elimizde kalan az bölümlü bu iki sezondan ilki için ilk uzun tanıtım filmi geldi.

Bir tarafta “Iron Throne” için mücadele kızışırken, diğer taraftan insanlığı tehdit eden çok daha büyük ve çok daha ölümcül bir savaş yaklaşıyor. Doğudan, batıdan, güneyden ve kuzeyden gelen düşmana karşı, Cersei Lannister konumunu korumak adına her şeyi göze almış durumda. Daenerys ise, doğuştan gelen haklı olduğunu düşündüğü 7 Krallık’ı yönetme konusunda kararlı… Little Finger, alışıldığı üzere Sansa’yı kışkırtmaya devam ediyor, Arya ise sonunda memleketine dönmüş gibi… Tüm bu karmaşa içerisinde söylenmesi gerekeni yine Ser Davos söylüyor: “Eğer birlikte savaşmazsak, kimin iskeletinin Iron Throne’da oturacağının bir anlamı kalmayacak.”

#GameofThrones Season 7 begins 7.16 on @HBO. #GoTS7

gameofthrones (@gameofthrones)’in paylaştığı bir gönderi ()

Game of Thrones 7. sezon, 16 Temmuz’da HBO‘da başlayacak. Yayınlanan tanıtım filminde siz hangi sahnede daha fazla heyecanlandınız? 7. sezondan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı bekliyoruz!