Anasayfa Haberler En Son Haberler Goblin 14. Bölümün Yayın Tarihi Ertelendi!

Goblin 14. Bölümün Yayın Tarihi Ertelendi!

Goblin 14. bölümü izlemek için, biraz daha fazla beklememiz gerekecek! Normalde 14 Ocak tarihinde yayınlanması beklenen Goblin’in 14. bölümü, yapılan duyuruya göre 20 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak.

Son zamanların en merakla beklenen Kore dizilerinden biri olan, melankolik, gotik, fantastik ve oldukça farklı hikayesiyle hayranların büyük beğenisini kazanan Goblin normalde Cuma ve Cumartesi akşamları yeni bölümlerini yayınlıyordu. Habere göre, 13. bölüm planlandığı gibi 13 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak. Ancak 14 Ocak cumartesi akşamı tvN kanalı Goblin Özel Bölüm yayınlayacak. 14. bölüm 20 Ocak’ta, dizinin final bölümleri olan 15. ve 16. bölüm ise arka arkaya 21 Ocak Cumartesi günü yayınlanacak.

Goblin’in prodüksiyon ekibi yaptığı açıklamada “Goblin’in şimdiye dek yaptığımız işlerden çok farklı bir türde olduğu için, yüksek kaliteli çekimler, CGI ve post prodüksiyon açısından sıkışmış durumdayız. İzleyicilere kaliteli bir iş sunabilmek adına, kalan bölümler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız” diye konuştu.

Baş rollerinde Gong YooLee Dong WookKim Go Eun ve Yoo In-na gibi Kore’nin başarılı oyuncularının yer aldığı dizi, yayınlanmaya başladığı günden bu yana reyting rekorlarını kırmaya devam ediyor.

Diğer taraftan, Çin kaynaklı bazı haberlere göre Gong Yoo “ciddi sağlık problemleri” yaşıyor. Tabi bu bölüm erteleme ve hastalık haberlerini duyan izleyiciler, “Acaba, bu ertelemenin asıl sebebi Gong Yoo’nun hastalığı mı?” şeklinde yorumlar yapmaya başladılar. Ancak endişelenmeyin, Gong Yoo’nun ajansı Management SOOP bu iddiaların asılsız olduğuna ve Gong Yoo’nun yalnızca yorgun olduğuna dair bir açıklamada bulundu.

Goblin 13. bölüm, 13 Ocak Cuma akşamı tvN’de yayınlanacak. Siz henüz izlemeye başlamadınız mı?