Anasayfa Dizi Detay Gotham İkinci Sezonuna James Frain’i Yeni Kötü Adam Olarak Ekledi!

Gotham İkinci Sezonuna James Frain’i Yeni Kötü Adam Olarak Ekledi!

Fish Mooney olmadığına göre Gotham artık yeni kötü adamı tarafından ele geçirilmek için hazır.

Profesyonel bir kötü adam olan James Frain (Kendisini daha önce True Blood dizisinde Tara karakterine tutkulu aşık ve çatlak bir vampir olarak , ayrıca True Detective, Orphan Black ve Grimm gibi dizilerden hatırlıyor olabilirsiniz) Gotham‘ın ikinci sezonuna dahil edildi.

Frain milyoner sanayici Theo Galavan olarak dizinin yeni sezonuna katılacak. Galavan karakteri hakkında, Gotham’a yeni gelmiş olan, “seksi, görkemli ve kardeşi Tabitha’ya büyük bir sevgi ile kendini adamış” bir karakter olacağı şeklinde bilgiler kesinleşti. Fakat ne var ki, Galavan neredeyse asırlık bir kan davası peşinde ve bu onu harekete geçiren sebep olacak.

Kardeşi ile beraber, Gotham’da daha önce görülmemiş bir terör estirecekler. Ayrıca diğer bir bilgiye göre, yine kardeşi ile beraber bazı kötü karakterlerin yıkımına sebep olurken bazılarının da doğumuna sebep olacaklar.

Galavan’ın kız kardeşini kimin oynayacağı henüz kesinleşmedi, ancak karakter DC Comics‘in “Tigress” isimli karakterinden yola çıkacak. Fakat yine nasıl bir Tigress karakteri ile karşılaşacağımız henüz belli değil.