Anasayfa Haberler Gypsy İptal Edildi!

Gypsy İptal Edildi!

0 385

Netflix platformu, yayınlanan ilk sezonun ardından Gypsy‘i iptal ettiklerini duyurdu. Ünlü oyuncu Naomi Watts‘ın baş rolünde yer aldığı psikolojik-gerilim türündeki dizinin 10 bölümlük ilk sezonu, 30 Haziran’da yayınlanmıştı. 

İlk olarak Deadline’da yayınlanan habere göre, bu haber biraz şaşırtıcı çünkü senaristler yaklaşık 4 haftadır 2. sezon üzerine çalışmaya başlamışlardı.

Dizide 2 Oscar adaylığı bulunan oyuncu Naomi Watts, Jean Holloway isimli Manhattan’lı bir terapisti canlandırıyordu. Bu terapist hastalarıyla etik olmayan ilişkiler kuruyordu. İlk sezon yayınlandıktan sonra diziye dair izleyicilerden farklı reaksiyonlar gelmişti. Gypsy’nin oyuncu kadrosunda ayrıca Billy Crudup (Spotlight), Sophie Cookson (Kingsman), Lucy Boynton (Murder on the Orient Express), Karl Glusman (Nocturnal Animals), Melanie Liburd (Dark Matter), Poorna Jagganthan ve Brenda Vaccaro gibi isimler de yer alıyordu.

Girlboss, The Get Down ve Sense8, Gypsy haricinde bu yıl Netflix tarafından iptal edilen diğer diziler oldular. (Çok şükür, Sense8 2 yıllık bir özel bölümle konuyu toparlayarak hayranlarına veda etme fırsatını daha sonra yakaladı.)