Anasayfa Hakkında

Hakkında

“Yabancı dizi severlerin, takip ettikleri dizilere dair merak ettikleri her şeyi bulabilmesi” amacıyla yola çıkan Dizi-Mania, 18 Ağustos 2011 tarihinde kuruldu. İlk zamanlar sitenin kurucusu olarak hedefim, çeşitli platformlarda yer alan yabancı dizilerle ilgili yazdıklarımı bir araya getirmekti. Ancak zamanla takipçilerimizin desteği ve yeni yazarların da aramıza katılmasıyla, 1800 üzerinde yazının yer aldığı çok okunan bir platform haline geldik.

Dizi-Mania kurulduğundan beri, en önem verdiğimiz konu kaliteli içerik yayınlamak oldu. Bizi diğer dizi haber sitelerinden ayıran çok içerikten ziyade, kaliteli ve her zaman okunacak yazılar üretmek amacı, bundan sonraki yıllarda da sitemizin en önemli hedefi olmaya devam edecek.

Peki Dizi-Mania okuyucuya ne vaat ediyor?

Bu sitede, başta dizi haberleri olmak üzere, dizi tanıtımları, listeler, bölüm incelemeleri, özel dosyalar ve çeşitli fotoğraf galerilerini bulabilirsiniz. Kendimizi ne sadece Amerika kanallarında yayınlanan dizilerle, ne de popüler dizilerle sınırlamıyoruz; beğendiğimiz ve paylaşmak istediğimiz her dizi hakkında yazıyoruz. Çünkü bize sorarsanız yabancı diziler, günümüzün en büyük tutkularından biri ve Türk izleyicisi de bu alanda aklına takılacak her konuda bilgi alabileceği bir web siteyi hak ediyor.

Aklınıza takılan her konuda, eleştiri ve önerileriniz için alttaki mail adresini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dizi-Mania’ya dair her türlü öneri bizim için gerçekten çok önemli, çünkü kendimizi okuyucularımızın istediği yönde geliştirmeyi istiyoruz.

Bize ulaşın: iletisim@dizi-mania.com

Bizi sosyal medyada takip edin: FacebookTwitter

Burcu Mercan BABAL