Anasayfa Haberler Handmaid’s Tale 2. Sezon Onayı Aldı

Handmaid’s Tale 2. Sezon Onayı Aldı

2 488

Henüz ilk sezonunun 4 bölümü yayınlanmış olmasına rağmen, Hulu platformu, Handmaid’s Tale için 2. sezon onayı verdiklerini duyurdu.

Hulu platformu 2. sezon onayını duyururken ayrıca Handmaid’s Tale‘in ilk bölümünün bugüne dek platformda en çok kişi tarafından izlenen bölüm olduğunu da açıkladı.

The Handmaid’s Tale, Margaret Atwood’un aynı adlı romanından uyarlanıyor. Distopik bir gelecekte geçen hikayede, Gilead adı verilen aşırı tutucu bir diktatörlük ABD’nin yönetimini almıştır. Çevresel kirlilikten dolayı yaygınlaşan kısırlık, Handmaids adı verilen doğurgan kadınların hükümet tarafından boyun eğdirilmesiyle sonuçlanmıştır. Bu kadınlardan biri olan Offred, Kumandan’ın evinde dünya nüfusunu artırmak için çocuk doğurmaya mecbur bırakılmaktadır. Offred bu katı kuralların arasında bir gün özgür bir şekilde yaşayıp kendisinden koparılan kızını bulmayı ümit etmektedir. İyi bir oyuncu kadrosunu karşımıza çıkaran dizide Offred rolünü Mad Men’den hatırlayacağımız Elisabeth Moss canlandırıyor. Kumandan Fred Waterford rolünde Joseph Fiennes yer alırken, kumandanın eşi Joy Waterford rolünde Yvonne Strahovski‘yi izleyeceğiz. Samira Wiley, Max Minghella, Alexis Bledel ve Ann Dowd gibi isimlerin de bulunduğu dizinin 2. sezonu da, ilk sezon gibi 10 bölümden oluşacak.

Dizinin 2. sezon onayı Twitter üzerinden ise alttaki şekilde duyuruldu.

Biz de bu haberin ardından 2016-2017 Sezonu Dizileri: Gidenler & Kalanlar (Kablolu Kanallar) yazımızı güncelledik.

BENZER KONULAR