Anasayfa Haberler HBO’nun Yeni Dizisi Succession Geliyor!

HBO’nun Yeni Dizisi Succession Geliyor!

0 586

Yürütücü yapımcısı ve yönetmeni, geçtiğimiz yıl içerisinde dev bir kadroyla vizyona giren “The Big Short” filminin yönetmeni ve yazarı olan Adam McKay olacak olan Succession‘ın pilot bölümü HBO kanalı tarafından  sipariş edildi.

Tamamen hayali kişiliklerin konu edildiği dizide, Amerika’da yaşayan varlıklı, tesirli fakat bir yandan da eşsiz bir işlevsizliğe sahip bir aileyi izleyeceğiz. Sadakat, uluslararası iş hayatı ve 21.yüzyılda güç sahibi olmanın tehlikeleri de dizinin ana konusu olarak karşımıza getireceği başlıklardan.

Pilot bölümün yazarı Peep Show’un yaratıcılarından Jesse Armstrong olurken, McKay’ın Funny or Die’da da beraber çalıştığı Will Ferrell (Bad Judge, Eastbound&Down) ve Veep dizisinden Frank Rich‘te projede yürütücü yapımcılar olarak yer alacak olan isimlerden.

Kanal ayrıca ilk fikri aralık ayında ortaya çıkan ve yürütücü yapımcısı Kathryn Bigelow (Zero Dark Thirty) olan “Mogadishu, Minnesota” için de pilot siparişini verdi. Dizi, Minneapolis Somalilerinin arasında Amerikalı olmanın ne demek olduğunu anlatan bir aile draması olacak. Proje, K’naan Warsame tarafından yazılacak, yönetilecek, Warsame’ye Game of Thrones’tan Carolyn Strauss’da yürütücü yapımcı olarak destek verecek.