Anasayfa Haberler Jennifer Connelly, Snowpiercer Dizi Uyarlamasında Yer Alacak!

Jennifer Connelly, Snowpiercer Dizi Uyarlamasında Yer Alacak!

0 172

TV dizilerinde çıta neredeyse Allahuekber Dağlar’ına yükseldi desek yalan olmaz: Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Connelly, Bong Joon-ho’nun 2013 yılında yayınlanan fütüristik gerilim filmi Snowpiercer‘ın TNT için hazırlanan uyarlamasının pilot bölümünde, Daveed Diggs ile beraber yer alacak.

Snowpiercer dünyanın çorak ve donmuş bir yer haline gelmesinden 7 yıl sonrasında; dünyada hayatta kalan insanların içinde yaşadığı sürekli hareket halinde olan ve dünyanın etrafında dolanan bir trende geçen bir hikayeyi anlatıyordu. Film, sınıflar arası mücadele, toplumsal eşitsizlik ve hayatta kalma savaşı gibi konulardan bahsediyordu.

Snowpiercer uyarlamasının pilot bölümü, Marvel uyarlaması Doctor Strange’in yönetmeni Scott Derrickson tarafından yönetilecek.

Jennifer Connelly, Melanie Cavill isimli bir First Class yolcuyu canlandıracak. Cavill, trende PA sistemi üzerindeki günlük duyuruları yapmaktan sorumlu ve “Tren’in Sesi” görevini üstlenmiş durumda. Diğer VIP yolcular, alt sınıf yolcuları küçümseseler de Melanie onlardan oldukça etkileniyor. Hikayede Daveed Diggs ise Layton Well isimli eski bir mahkumu canlandıracak. Well, trendeki yaşamı alt üst edecek bir mücadeleye gönülsüz de olsa katılmak durumunda kalacak.

Filmi izleyenlere soralım: sizce bu filmin hikayesinden bir dizi yapmak ne kadar iyi bir fikir? İzlemeyi düşünüyor musunuz?