Anasayfa Dizi Detay Julia Louis-Dreyfus Göğüs Kanseri Olduğunu Açıkladı

Julia Louis-Dreyfus Göğüs Kanseri Olduğunu Açıkladı

HBO‘nun çok sevilen komedi dizisi Veep‘in yıldızı, Emmy ödüllü oyuncu Julia Louis-Dreyfus dün kendi Instagram hesabı üzerinden yaptığı duyuru ile göğüs kanseri olduğunu açıkladı.

Just when you thought…

Julia Louis-Dreyfus (@officialjld)’in paylaştığı bir gönderi ()

Deadline’da yayınlanan habere göre, başarılı oyuncu haberi, Emmy ödülünü almasının ertesi günü almış. Dreyfus bu Veep dizisinde canlandırdığı karakter ile bu yıl 6. defa üst üste komedi dalında en iyi kadın oyuncu ödülünü kazanmış oldu.

Dreyfus Instagram iletisinde, “Dünya üzerindeki her 8 kadından 1 tanesinin göğüs kanseri olmasından, etrafının ona destek vermek için hazır olan pek çok insanla çevrili olduğundan ancak bu hastalığıa yakalanan her kadının kendisi kadar şanslı olmadığından, bu sebeple kansere karşı evrensel bir savaş verilmesi gerektiğinden” bahsediyor.

Oyuncuya en içten geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Kanser maalesef günümüz dünyasının en acı gerçeklerinden biri ve ne zaman, kim için geleceği bilinmiyor. Umarız Julia Louis-Dreyfus en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Dizi-Mania'nın kurucusu ve baş editörü. Whedonsever. Dizi izler, eleştirir. Spor yapar. Kitap okur. Korean Wave takipçisi. Neil Gaiman rocks ✌️