Anasayfa Haberler Legends of Tomorrow’da Bir Ayrılık Daha Var

Legends of Tomorrow’da Bir Ayrılık Daha Var

0 284

Dikkat! Bu Yazı Spoiler İçermektedir!

The CW kanalının sevilen dizilerinden Legends of Tomorrow, geçtiğimiz iki hafta boyunca yaşanan olaylar zincirinde iki ana karakterine veda etti.

Geçtiğimiz haftalarda Crisis on Earth-X adı altında Arrow, Supergirl ve The Flash’la birlikte crossover bölümü yapan Legends of Tomorrow, ekibin bilge kişiliği ve Firestorm’un yarısı olan Profesör Martin Stein’ın ölümüyle takipçilerini şaşırtmıştı. Dizinin 6 Aralık Çarşamba günü yayınlanan sezon arası finalinde ise Martin’le Firestorm’un diğer yarısını oluşturan Jax de (Franz Drameh) diziye duygusal bir şekilde veda etti. Son bölümde Martin’in ölümüyle mücadele etmeye çalışan Jax, Martin’in genç haliyle karşılaşarak kendisine gelecekle ilgili bir uyarı mektubu vermişti. Fakat Martin bu mektubu okumak yerine yakmayı tercih etti. Güçlerini de kaybeden Jax, Sara’ya ekipten ayrılacağını ve kendisine yeni bir yol çizeceğini söyledi.

Dizinin sezon arası finali Jax’in ayrılmasıyla sonuçlanıyor derken son sahnede Constantine’in Sara’nın karşısına çıkması da biz takipçileri için sürpriz oldu diyebiliriz. Matt Ryan tarafından canlandırılan Constantine’in efsanelerle birlikte yaşayacağı şeytan çıkarma macerasını ise ancak Şubat 2018’de yayınlanacak 10. bölümde izleyebileceğiz.