Anasayfa Haberler Legion 2. Sezon Onayı Aldı!

Legion 2. Sezon Onayı Aldı!

0 404

FX Productions ve Marvel Television ortak yapımı olan Marvel‘ın ünlü X-Men evreninde geçen Legion, 2. sezon onayını almayı başardı.

Geçtiğimiz ay yayınlanmaya başlayan Legion‘ın 2. sezon onay haberi bugün TVLine’da duyuruldu. Dizinin 8 bölümlük ilk sezonu, 29 Mart tarihinde final yapacak. 2. sezonun kaç bölümden oluşacağı ise henüz belli değil.

Dan Stevens’ın hayat verdiği David Keller, çocukken şizofreni teşhisi konduğu için gençliğinin çoğunu akıl hastanesinde geçirmiş, 30’larının başında genç bir adamdır. David Keller’ın hastanede günlerini geçirdiği arkadaşı Lenny ise Aubrey Plaza tarafından canlandırılan, hayatı boyunca alkol ve uyuşturucu bağımlısı olmuş ancak hayattan beklentilerini yitirmemiş biridir. Rachel Keller’ın canlandırdığı Syd karakterinin hikayeye girmesiyle birlikte işler karışmaya başlar. Güzel ve gizemli bir kadın olan Syd, David’i kendine çeker ve beraber vakit geçirmeye başlarlar. Syd ile yakınlaşmasından sonra David, gördüğü halüsinasyonların ve duyduğu seslerin aslında gerçek olabileceğini fark eder. Hastaneden kaçan David, ablasının evine sığınır fakat Syd’in hayatına tekrar girişi ile yepyeni ve imkanlarla dolu bambaşka bir dünyaya gözlerini açar.

Legion, ülkemizde de tüm dünya ile aynı anda FX kanalında Perşembe günleri yayınlanıyor.

Biz de bu onay haberinin ardından 2016-2017 Sezonu Dizileri: Gidenler & Kalanlar (Kablolu Kanallar) yazımızı güncelledik.