Anasayfa Haberler Liv Tyler Harlots’un 2.Sezon Kadrosuna Katıldı

Liv Tyler Harlots’un 2.Sezon Kadrosuna Katıldı

0 120

En son The Leftovers dizisindeki rolü ile karşımıza çıkan Liv Tyler’ı, ITV/Hulu’nun drama serisi Harlots‘un 2.sezon düzenli oyuncularından biri olarak ekranlarda görmeye devam edeceğiz.

Dizi, 18. yüzyılda, İngiliz tarihine yön veren George I, George II, George III ve George IV adındaki dört farklı İngiliz kralının (1714-1830) döneminde, Margaret (Samantha Morton) adında bir kadın tarafından yönetilen Wells ailesini konu alıyor. Margaret’in kızı Charlotte (Jessica Brown Findlay) kendini ezeli rakipleri olan hayat kadını Lydia Quigley’in (Lesley Manville) evinde bulunca, ikilinin zehirli ve derin rekabeti çok daha tehlikeli bir seviyeye taşınıyor. Gerçek bir kadının yaşamından alıntılanan dizi, olaylara kadın bakış açısı ile yaklaşan bir aile draması.

Tyler ise dizide adeta bir kelebek gibi gruptan gruba konan sosyal dinamiği güçlü Lady Isabella Fitzwilliam’ı canlandıracak. Uzun zamandır saklanan bir sır yüzünden Lydia Quigley tarafından adeta esir tutulan ve şantajlara boyun eğmekten bıkan Isabella, aşksız bir evliliğin içinde mahsur kaldığı anda beklenmedik bir şekilde arkadaş ve ortak olarak Charlotte Wells’i bulacak.

Halorts başrollerinde Manville, Brown Findlay ve Morton’in yanı sıra, büyük bir grup kadın yazar, yaratıcı, yönetmen ve yürütücü yapımcı kadrosu ile karşımıza çıkıyor. Bu isimlerin bazıları Moira Buffini, Alison Newman, Alison Owen, Debra Hayward, Alison Carpenter, Coky Giedroyc ve Grainne Marmion.