Anasayfa Haberler Man With A Plan ve Superior Donuts Yeni Sezon Onayı Aldı

Man With A Plan ve Superior Donuts Yeni Sezon Onayı Aldı

0 93

CBS kanalı, Pazartesi günü, iki sevilen dizisi; Man with a Plan ve Superior Donuts‘a yeni sezon siparişi verdiklerini duyurdu.

Man with a Plan geçen sezon saat 20.30’da Kevin Can Wait‘in hemen ardından yayınlanırken, Superior Donuts ise saat 21.00’da başlıyor ve onu 9JKL ile Scorpion izliyordu. Kanal önce Me&Myself and I için ek bölüm siparişi vermekten vazgeçti ve 9JKL için sadece üç bölüm daha sipariş etti, sonrasında ise Pazartesi günü yayınlanan Me, Myself & I dizisini kaldırınca, önceden Man with a Plan’in ara sezonu için düşündüğü 13 bölüm adeta zorunlu hale geldi ve siparişi verildi. 13 Kasım’da ikinci sezon prömiyeri yapılan ve Matt LeBlanc‘ın başrolünde olduğu dizi ortalama 6.5 milyon izlendi. Baş rollerini LeBlanc’ın yanı sıra; Liza Snyder, Kevin Nealon, Stacy Keach, Grace Kaufman, Matthew McCann, Hala Finley ve Matt Cook paylaşırken, yürütücü yapımcılığını ise Jeff and Jackie Filgo, LeBlanc, Michael Rotenberg, Troy Zien ve Gregg Mettler yürütüyor.

İkinci sezon prömiyerini 30 Ekim’de yapan Superior Donuts ise, tekrar yayınları ile beraber 5.77 milyon izleyiciye ulaşmıştı. Dizinin yıldızları arasında Judd Hirsch, Jermaine Fowler, Katey Sagal, David Koechner, Maz Jobrani, Diane Guerrero ve Rell Battle, yürütücü yapımcıları arasında ise Bob Daily, Neil Goldman, Garrett Donovan, Mark Teitelbaum, John R. Montgomery, Michael Rotenberg, Josh Lieberman, Fowler ve Betsy Thomas bulunuyor.

BENZER KONULAR