Anasayfa Haberler Mart 2017’nin En Yeni Dizileri

Mart 2017’nin En Yeni Dizileri

6. Time After Time (5 Mart – ABC)

TIME AFTER TIME – ABC’s “Time After Time” stars Freddie Stroma as H.G. Wells and Josh Bowman as John Stevenson. (ABC/Bob D’Amico)

Karl Alexander’ın aynı adlı romanından uyarlanan bu seri The Vampire Diaries’in yaratıcısı Kevin Williamson’ın elinden çıkmakta. Dizi, 19. yüzyılın önemli yazarlarından H.G. Wells bir zaman makinesi yaparsa ve bu makineyi birçok zaman aralığında Karındeşen Jack’in izini sürmek için kullanırsa neler olabileceğini bizlere gösterecek. H.G. Wells rolünde Unreal’dan hatırlayacağımız Freddie Stroma yer alırken, Karındeşen Jack rolünü ise Revenge’de izlediğimiz Josh Bowman üstlenmekte.

7. Trial & Error (7 Mart – NBC)

Gerçek cinayet belgesellerini bir komedi dizisine dönüştüren bu yapım, Josh Simon isimli bir avukatın küçük bir kasabada eşini öldürmekle suçlanan bir profesörü savunmasını konu alıyor. Avukat rolünü Nicholas D’Agosto üstlenirken, suçlu profesör rolünde John Lithgow’u izleyeceğiz. Sherri Shepherd, Jayma Mays, Steven Boyer ve Krysta Rodriguez de dizinin ana kadrosunda yer alan diğer isimler. Eğer dizi yeni sezon onayı alırsa her sezonda farklı bir davanın hikâyesini ekrana getirecek.

8. Snatch (16 Mart – Crackle)

Sinema dünyasının kült yapımlarından Snatch bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Guy Ritchie’nin 2000 yapımı filminin ruhunu barındıracak olan bu yapım yeni karakterlerle yeni bir dünya yaratacak diyebiliriz. Londra’da gerçek hayatta yaşanmış bir soygundan esinlenilen hikaye, 20’li yaşlarındaki bir grup gencin tesadüf eseri külçe altınla dolu bir kamyona rast gelmeleriyle kendilerini bir anda organize suç dünyasının içinde bulmalarını konu alıyor. Dizinin başrollerinde ise Rupert Grint, Luke Pasqualino, Lucien Laviscourt, Marc Warren, Stephanie Leonidas, Phoebe Dynevor, Juliet Aubrey, Tamer Hassan, Dougray Scott ve Ed Westwick var.

9. Carters Get Rich (17 Mart – Sky 1)

Bu yeni komedi dizisinin hikayesi, 11 yaşındaki teknoloji dehası Harry Carter’ın kendisi gibi kızlarla konuşmayı beceremeyen çocuklar için Honc isminde bir uygulama yaratmasıyla başlıyor. Uygulama tüm sosyal ağlarda büyük bir başarı yakalar ve 10 milyon sterline Amerikalı bir milyarder olan Trent Zebrisky’ye satılır. Harry ve ailesi hayatlarını birden değiştiren bu olayla başa çıkmaya çalışırken Zebrisky de bu konuda yardımcı olması için Eton Koleji mezunu Oliver’ı ailenin yanına gönderir. James Van Der Beek’i Trnet Zebrisky rolünde izleyeceğimiz dizide, Rhashan Stone, Kerry Godliman, John Finnemore, Rhianna Merralls ve Rio Chambers da yer almakta.

10. Iron Fist (17 Mart – Netflix)

MarvelNetflix ortaklığının dördüncü projesi Iron Fist nihayet başlıyor. Dizi, yıllardır kayıp olan Danny Rand’in New York’a dönmesiyle birlikte suçtan yozlaşmış bu şehirde inanılmaz kung-fu ustalığı ve demir yumruklarının üstün gücüyle suçlularla mücadele etmesini konu alıyor. Iron Fist karakterine hayat verecek isim ise Game of Thrones’dan hatırlayacağımız Finn Jones. David Wenham, Jessica Henwick, Jessica Stroup, Tom Pelphrey’nin yanı sıra diğer Marvel-Netflix yapımlarında izlediğimiz Rosario Dawson ve Carrie-Anne Moss da dizide yer almakta.

11. Shots Fired (22 Mart – FOX)

ABC kanalının American Crime dizisini anımsatan bu yeni proje, Tennessee’nin küçük bir kasabasında yaşanan iki vurulma olayı sonrası yaşananları konu alıyor. Afro-Amerikalı bir polis memurunun silahsız beyaz bir üniversite öğrencisini vurmasıyla bu küçük kasabada her şey alt üst olur. Bu olayın yaşanmasıyla birlikte daha önce yaşanmış olan Afro-Amerikalı bir gencin ölümüyle ilgili detaylar yeniden gün yüzüne çıkar ve kasabayı parçalara ayıracak yaralar yeniden açılır. Helen Hunt, Stephen Moyer ve Richard Dreyfuss’un oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi 10 bölüm olarak ekrana gelecek.