Anasayfa Haberler Marvel’s Agents of SHIELD 5. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Marvel’s Agents of SHIELD 5. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Marvel’s Agent of SHIELD, Inhumans’ın 1. sezonunun yayınlanmasının hemen ardından, 5. sezona ABC’de devam ediyor. Marvel’ın çizgi roman serisinden uyarlanan seri, iki saatlik özel prömiyeri ile 8 Aralık’ta izleyici ile buluşacak.
ABC Entertainment’ın başkanı Channing Dungey dizi ile ilgili, “Marvel’s Agents of SHIELD her sezon yaratıcı bir şekilde gelişti ve biz bundan çok gurur duyuyoruz. Bizim açımızdan seri harika bir performans gösteriyor, özellikle de yeniden yayınlarla beraber izleyici sayımızın neredeyse 3 katı bir yükselme gördük.” dedi. Sözlerine “5. sezon şimdiye kadar ki en güçlü sezon ve hayranlarımızın bunu görmesi için sabırsızlanıyoruz. Sadık hayranların ısrarlarıyla dizinin Cuma akşamına alınması, adeta ABC’de bir türe özel gece yaratılmasına sebep oldu” şeklinde devam etti.

Agents of SHIELD’in 4. Sezonu Agent Coulson (Clark Gregg) ve ekibinin, Ghost Rider’ın yardımı ile dünyayı kurtarması ile bitmişti. Ekip kutlama yaparken, gizemli bir adam ve elit bir grup tarafından kutlama bölünmüştü. En sonunda da Coulson uzayın derinliklerindeki bir gemide uyanmıştı.

Yeni sezonda Gregg ile beraber Ming-Na Wen Ajan Melinda May, Chloe Bennet Daisy Johnson, Iain De Caestecker Ajan Leo Fitz, Elizabeth Henstridge Ajan Jemma Simmons, Henry Simmons Ajan Alphonso “Mack” MacKenzie ve Natalia Cordova-Buckley Elena “Yo-Yo” Rodriguez olarak dizide yer alacaklar. Marvel’s Agents of SHIELD ‘in yapımcılarından Joss Whedon, Jed Whedon & Maurissa Tancharoen ile beraber yapımda yer almasının yanı sıra, Jeffrey Bell, Jeph Loeb ve Jim Chory ile beraber yürütücü yapımcı olarak projede yer alıyor.

BENZER KONULAR