Anasayfa Haberler Marvel’s Inhumans Dizisinin Kadrosu Şekilleniyor

Marvel’s Inhumans Dizisinin Kadrosu Şekilleniyor

Marvel‘ın ABC kanalında yayınlanacak olan Inhumans dizisinin kadrosu şekillenmeye başladı.

Geçtiğimiz Salı günü Marvel tarafından yapılan açıklamaya göre Inhumans’ın baş rolünde, Hell on Wheels dizisinden hatırlayacağınız Anson Mount yer alacak. Marvel çizgi romanlarından uyarlanan dizide, Mount, Black Bolt karakterini canlandıracak. Black Bolt karakteri,  sesi ile bir şehri yok edebilecek güce sahip, Inhuman’ların esrarengiz lideri olarak tanımlanıyor.

Dizinin “kötü adamı” olarak açıklanan isimse Game of Thrones’da canlandırdığı Ramsay Bolton karakteri ile hepimizin nefretini kazanan Iwan Rheon oldu. Oyuncu Inhumans’da Black Bolt’un hem kardeşi hem de düşmanı olan Maximus karakterini canlandıracak.

Dizide yer alacağı açıklanan son isimse Serinda Swan olarak açıklandı. Aktris, Medusa karakterini canlandıracak. Hikayeye göre Medusa, saçlarını en az elleri kadar efektif şekilde kullanma gücüne sahip olan Inhuman’ların kraliçesi ve Black Bolt’un karısı olarak tanımlanıyor.

8 bölümlük dizi Black Bolt ve Kraliyet Ailesi’nin hikayesini anlatıyor olacak. Dizinin ilk 2 bölümü, gelecek Eylül ayında IMAX salonlarında gösterilecek, ardından ABC kanalında yayınlanmaya başlayacak.